Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gość usunięty

To nie temat do dyskusji o telefonach ale o tym co kupiliście/my - przenieście swoje wywody do odpowiedniego tematu w odpowiednim dziale ;)

Już pokazywanie kupionych truskawek, 72 batonów czy 64 napojów energetyzujących lepiej tu wrzucić :wariat:

Link to post
Share on other sites

Do BIGiego jeszcze mi troszkę brakuje ale mały jabłecznik jest :P a iOSa zobaczymy na żywo. Pewnie będzie standardowo. Tydzień krzaczenia się każdej aplikacji zanim wszystkie doczekają się aktualki. Ale co się przy tym uda usprawnić? Zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

 

 

Poka ipady facem:)

 

Mój to iPad2 a Daria ma najnowszego. Smart covery są takie jak i ich rewers- mój ciemnoszary, blondyna ma jasny (szary). Oba białe. Cyknę zdjęcie jutro jak chcesz ale wiem żeś sam fanem tej barwy jabłek ;)

Link to post
Share on other sites

Dam Ci 10min za zastanowienie się, pomyśl 

 

Jedna dla Ciebie, druga dla... sąsiada? Teściowej? Wybacz, nie mam pojęcia :< No chyba, ze masz strasznie liczna rodzinę, to by mogło tłumaczyć taki zakup ;>

 

No, istnieje ewentualność, że chciałeś mieć i gazową i elektryczną oraz koniecznie tej marki, a BOSCH w Polsce nie oferuje płyt 2 w 1, dlatego kupiłeś dwie... Ale to na pewno nie chodziło o to  :->

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

 

 

Cyknę zdjęcie jutro jak chcesz ale wiem żeś sam fanem tej barwy jabłek
 

 

Prawda Ci to, choć mój ipad ino ciornyj jest. Kupowałem swoją retinę od razu po premierze i wziąłem co było i przyleciało w walizie u znajomego z UK. Ze zmianą poczekam już na ipad5:)

Link to post
Share on other sites
Jedna dla Ciebie, druga dla...

 

Jedna jest gazowa a druga elektryczna. Gazowa będzie na wszelki wypadek  

 

 

 

do kompletu

 

http://image.ceneo.pl/data/products/2296716/i-bosch-hmt85ml53.jpg

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...