Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

3 godziny temu, adi777 napisał:

Napiszesz coś więcej? Jak prowadzenie, silnik, wyposażenie, jakość wnętrza, i inne rzeczy? Porównywałeś go z jakimiś innymi samochodami przed zakupem?

zastanawiałem się mocno nad lexus is który wizualnie mi się podobał i podoba bardziej od infiniti ale...  oferuje zdecydowanie mniej a i jest droższy o 15.000zł.

Infiniti ma zdecydowanie więcej bajerów typu - kamery 360stopni i system bezpieczeństwa z nim związany, zdecydowanie wygodniejsze fotele (chyba najwygodniejsze w jakich siedziałem ), światła skrętne ledowe które biją te lexusowskie, lepszą dynamikę i spalanie w stosunku do 200t. Jakość wnętrza jest rewelacyjna, naturalne skóry, każdy plastik miękki a aluminium prawdziwe aluminium. Jest dużo detali guziki, manetki wszystko działa z miłym skokiem i jest dopracowane. Wygłuszenie też jest spoko. Prowadzi się bardzo dobrze, można poszaleć, zdecydowanie jest bardziej sprężysty i sportowy niż kanapowy jakby się mogło wydawać :)

Edytowane przez QubaKpl
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, raiders napisał:

@Kubuś73  mam nadzieje ze kupiłeś w biedronce   trochę pomidorów ,marchewki , sałaty ,banany , ..... będziesz miał więcej witamin  niż z tej chemii w kapsułkach .

 

 

Szczerze nie przepadam za jedzeniem wolę alkohol plus chemię w kapsułkach 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, adi777 napisał:

Kurczę, wierzę Ci, ale skąd te wręcz mega konkurencyjne ceny Infinity? Gdzieś musi być haczyk ;)

lexus nadal istnieje w EU dodatkowo jest prostszy jeśli chodzi o elektronike :)  w infie masz system DAS i mase innych systemów, które gdyby by wysiadły lepiej nie myśleć :)

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, QubaKpl napisał:

lexus nadal istnieje w EU dodatkowo jest prostszy jeśli chodzi o elektronike :)  w infie masz system DAS i mase innych systemów, które gdyby by wysiadły lepiej nie myśleć :)

Model Q60 też ładny, jak dla mnie ma ładniejszy tył od Q50, wyglądający bardziej sportowo, dynamiczniej, ale brzydszy przód. Chyba idealne byłoby połączenie przodu Q50 i tyłu Q60 :D

A co do Lexusa, to ten model będę miał na oku w niedalekiej przyszłości:

Lexus RC F review – brilliantly different from the establishment | evo

Podobno przeciętnie jeździ, ale to się zobaczy ;)

Link to post
Share on other sites
39 minut temu, adi777 napisał:

Model Q60 też ładny, jak dla mnie ma ładniejszy tył od Q50, wyglądający bardziej sportowo, dynamiczniej, ale brzydszy przód. Chyba idealne byłoby połączenie przodu Q50 i tyłu Q60 :D

A co do Lexusa, to ten model będę miał na oku w niedalekiej przyszłości:

Lexus RC F review – brilliantly different from the establishment | evo

Podobno przeciętnie jeździ, ale to się zobaczy ;)

rc to moje największe marzenie ale może kiedyś mi się uda :)

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, QubaKpl napisał:

rc to moje największe marzenie

No proszę :D Nie siedziałem w nim, nie jeździłem, ale z widzianych przeze mnie materiałów na temat tego auta, to ma w zasadzie wszystko, czego oczekiwałbym. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny, dobre osiągi, fajny dźwięk silnika, dobre materiały i wykończenie, pewien oldschool - głównie silnik, ale także wnętrze - powiedziałbym, że zrobione w idealnych proporcjach, bo ani zbyt nowoczesne - wielkie ekrany, a z drugiej na pewno nie staroświeckie.

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, FeX napisał:

odtwarzacza z transportem za 150k :D 

Porypane są te ceny w audio. Jasne, ktoś może powiedzieć - ale Ferrari też dużo kosztuje, więc dlaczego sprzęt audio miałby nie, skoro jest najwyżej pozycjonowany w danej firmie, ale czasami to naprawdę przeginka.

Tak na marginesie, mi się już słuchawki przejadły, zdecydowanie wolę prezentację dźwięku z kolumn. Być może kiedyś sprawię sobie jakiś zajebiaszczy zestaw słuchawkowy, ale najpierw konkretne kolumny.

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, FeX napisał:

 

Kupiłem na jakimś wyjeździe do timsów, żona zabrała do pracy też do konferencji. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...