Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 27.09.2021 o 12:10, pendzel_3 napisał:

daj znać jak się sprawdza i w jakim tempie robi 5bar, też się zastanawiałem nad czymś takim bo co tydzień muszę dobijać.

 

Generalnie moja opona nie pozwala na dobicie do 5 bar ale jeżeli chodzi o szybkość pompowania to z 2.4 bar do 3.5 podbił w jakieś niecałe półtorej minuty. 

Trochę hałasuje ale fajne i poręczne do tego ma latareczkę. Chowasz do auta gdzieś w schowek i w razie czego jest. Super zabawka, zwłaszcza że teraz z allegro smart jest na promce prawie 50zł taniej. Co do czasu to takie bardzie subiektywne odczucie bo nie stałem ze stoperem i nie mierzyłem tego. 

Edytowane przez Andrew
  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Byłem zaskoczony wygodą podróżowania po przesiadce z segmentu oczko wyższego (Cytryna C4). Ani nie jest ciasno, ani niewygodnie. A przejechałem nim już ponad 9 tys. km.
Natomiast jest to wersja z silnikiem benzynowym 1,0 100KM i 5-cio biegowa skrzynia, więc tu mi trochę brakuje. C4 miałem w dieslu 2,0 150 konną i 6 biegów.

Link to post
Share on other sites
W dniu 27.09.2021 o 08:19, buszi napisał:

@Navier Ciekawy model. Stoję przed wyborem monitora, coś koło 30" chciałem brać. Napisz potem jak to się sprawuje. Gierki mnie raczej nie obchodzą ale jakość samego panelu, bo nie wiem czy jednak czegoś na VA nie kupię. Myślałem o Momentum 32".

 

Przyszedł. Wcześniej miałem AGONa ultrawide na VA. Powiem tak - jest dobrze. BLB - brak, kolory po kalibracji super, miejsca na pulpicie jakby więcej, a ten biurkowy uchwyt... już nie chcę innego.

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...