Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts




@UP mam LG 29UM58-P od dobrych 4 lat i powiem tak - do oglądania filmów za******y,


Fajne te UltraWide. W ACC bajka, w F1 2020 bajka, a HDR dodaje smaczku grafice. Borderlandsy, i tym podobne gierki świetnie się w to gra. Rozdzielczość mi pasuje, pikselizy nie widzę, a w gierkach jak się dab jeszcze wyostrzanie nvidi to wygląda to pięknie. W tej cenie co kupiłem to faktycznie fajny monitor 34'.
Link to post
Share on other sites
W dniu 17.06.2021 o 10:12, jakub1t napisał:

Niech mu służą , ale ja dwa lata temu przez Bosche kompresję już chciałem mierzyć . Bo mi czeka wywalało co jakiś czas z wypadaniem zapłonów na jednym cylindrze . Założyłem tańszego championa . Kiedyś też miałem przygodę z nowymi Boschami .

 

Na próbę kupiłem, obecnie jeżdżę na NGK i nie jestem do końca zadowolony. Czytałem, że niby te od "Oryginalne" to jakieś selekty wybrane konkretnie pod rezystancję cewki. 

Pewnie pierdoły ale sprawdzę czy będzie różnica. Następnie myślałem o Denso albo Beru. o Championie nigdy nie słyszałem, to też nie chciałem ryzykować. 

Edytowane przez Andrew
Link to post
Share on other sites



U mnie też zaparkował ultra-wide Acera i ramię Ergotrona.


Ja to żebym wiedział wcześniej jakie to fajne do simracingu to bym już kupił 1.5 roku temu, a się wtedy zastanawiałem. Teraz zakochałem się w 1 dzień ;) . No i 2560x1080 wogóle mi nie przeszkadza, jest idealnie na moje potrzeby. Nadal wysoki FPS. Obraz ostry zwłaszcza jak się jeszcze potraktuje wyostrzaniem NVIDIA , wystarcza na 40% i do tego HDR i jest pięknie.
Link to post
Share on other sites

Widzę Samsung często robi takie promocje . Jakiś czas temu potrzebne były dwa telefony dla rodziców .

Ojciec chciał Samsunga . To dostał a71 i dla mamy za 1zł a21 . Nawet dobrze cenowo to wyszło . Taniej o 500zł niż kupno oddzielnie w najtańszych sklepach z tego co pamiętam .

Link to post
Share on other sites

Zamiana wysłużonego Samsung S8 na coś tańszego i chyba lepszego :menda: zresztą żonie kupiłem w grudniu wersję NFC, i jest strasznie zadowolona. Owszem wersja NFC ma ciut lepsze aparaty, no ale tylko ciut... natomiast reszta to już PRO. W dodatku wersje NFC u mnie są droższe od PRO, więc matematycznie wybór padł na PRO.

 

 

35099105_pocox3pro.jpg.842cbb970fadfcc0bc655dffa494699c.jpg

Edytowane przez Gregu82
  • Lubię to 5
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Navier napisał:

Sprawdź jak u Ciebie wyglądają pomiary SpO2, bo wydaje mi się że nieco (o 5-7) zaniża wyniki. Porównuję z napalcowym pulsoksymetrem. I nie pomagają rady z forów w rodzaju - "dociśnij pasek".

Pomiar SpO2 w zegarku to nigdy nie był szczęśliwy pomysł jak one nawet puls nie do końca dobrze umieją mierzyć. Można to tylko jako wartości orientacyjne traktować i nie bardzo jest sens się na tym spinać. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...