Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Nie jestem zwolennikiem wydawania fury kasy na myszkę czy klawiaturę ;)

Wpadnie Motospeed CK104 na Blue switchach, chyba, że będę mógł przeznaczyć więcej, to wezmę CK108 na black (ale wtedy gumki się raczej nie przydadzą, do blue są chyba niezbędne).

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Gumki są po to , żeby przycisk nie łomotał o obudowę, przy blackach też stłumią ten dźwięk. A w blue i tak będziesz miał potwierdzenie kliku, które samo w sobie w nocy jest głośne więc jeśli sugerujesz się ciszą to nie polecam. 

Link to post
Share on other sites

Dużo żyletki wystaje z tej maszynki? Możesz ją określić jako agresywna czy raczej ciężko się nią pociąć?

 

Jakieś 1,5-2mm - widać na zdjęciu (marnie widać co prawda). Dosyć agresywna, ale bez przesady. Na razie dwa razy się nią goliłem i nie udało mi się pociąć. A mam dosyć twardy i gęsty zarost. Do tego nie jestem specjalnie ostrożny.

Link to post
Share on other sites

 

 

Gumki są po to , żeby przycisk nie łomotał o obudowę, przy blackach też stłumią ten dźwięk. A w blue i tak będziesz miał potwierdzenie kliku, które samo w sobie w nocy jest głośne więc jeśli sugerujesz się ciszą to nie polecam. 

No wiem, tyle, że blacki są imo ciche, musiałbym wrzucić filmik jak głośna jest moja obecna klawiatura Logitecha, myślę, że nawet blue nie wypada na jej tle za głośno :D

 

 

 

Bez obrazu, bo mi się nie chciało :D

 

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki i łap bonusa :)

 

 

http://i.imgur.com/Hi1wpxj.jpg

 

 

 

Kolorki są bardzo fajne.

Kable 8pin PCI wyszedł mi najlepiej, na pozostałych mam zbyt mocno naciągnięty oplot, przez co kable mają mniejszą średnicę i grzebienie już nie leżą tak dobrze. Szału nie ma.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Mnie akurat mocno wciągnęła, w dużej mierze przez to, że dość dobrze znam Londyn i bieganie po miejscach, w których bywałem osobiście, sprawiało mi sporą radochę. Jak do tej pory w każdej części pojawiały się lokacje, gdzie dłużej lub krócej przebywałem w realu, więc trochę przez zasiedzenie stałem się umiarkowanym fanem serii, a Black Flag to dla mnie ziszczony sen dzieciaka, który prawie 30 lat temu zagrywał się w Sid Meier's Pirates! na Amidze.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...