Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

(kryptoreklama dla niezdecydowanych)

ja tylko powiem ciekawostkę... :)

Ja testowałem wszystkie "lepsze" benzyny i niższe spalanie wyszło mi tylko na BP. 0,2 litra.

 

/ nie cytuj całych postów i fotek / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

 

 

Taką książkę. Pora zacząć przygodę z javą :)

Nigdy nie zrozumiem jaki jest sens kupowania ksiazek do programowania przy obecnym natloku tutoriali. A stackoverflow i tak jest lepszy niz kazda ksiazka.

 

/ następny...nie cytuj całych postów i fotek / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie zrozumiem jaki jest sens kupowania ksiazek do programowania przy obecnym natloku tutoriali. A stackoverflow i tak jest lepszy niz kazda ksiazka.

Bo ludzie myślą, że jak poczytają to się nauczą programować :D. Z resztą łatwiej czytać bez zrozumienia, niż faktycznie coś zrozumieć i później przychodzi taki na rozmowe i zaczyna opowiadać bajki :D

Link to post
Share on other sites

Heh, jest to wymysł prowadzącego, z którym się po części zgadzam - uważam, że lepiej zacząć od książki, zapoznać się z podstawową składnią etc. i zaraz potem działać cokolwiek z kodem. Książka, nie tuty, bo zwyczajnie wolę mieć papier w ręce, i tyle :) ...A o tym, że programowania można się nauczyć czytając nie słyszałem xD

Edytowane przez SebLag
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/kVpq8ZE.jpg

 

Spigen i kabel doszedł - przewidywali dostawę 13 października, doszło 7 października. 

 

W porównaniu do nillkina jest przyjemniejszy w dotyku. Wydaje się bardzo porządny. Palec z przyjemnością wchodzi w dziurkę... na czytnik linii papilarnych. Idealna proporcja między gładkością a chropowatością, bo nie wyślizguje się, ale też można zmieniać wygodnie pozycję telefonu w ręce. Bardzo dobre spasowanie i z przyjemnością się patrzyło jak telefon głęboko i wygodnie osadził się w etui. Szkoda, że nie dodali gratisu tak jak Nillkin w postaci folii i ściereczki do wycierania, jednak w moim przypadku byłoby to i tak zbędne - dostałem dużą, naprawdę fajną ściereczkę od pana od którego kupowałem telefon, tak samo jak szkło hartowane, które było już profesjonalnie założone.

 

Oby dobrze chroniło.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Gejmingowy kabel do neta

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161007/02f9ba6f939432b52fd6d56b114d74f5.jpg

 

 

I coś słodkiego, lansują się ostatnio na wykopie, więc chciałem sprawdzić czy mają czym.

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161007/65497dd2917a046781b676a7c90b1da9.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

polecam x-kom Poznań

 

Nie chciałbym robić krypto-reklamy, ale moje doświadczenia z tą firmą są również bardzo pozytywne. Zarówno przy odbiorze osobistym w bydgoskim Tesco, jak i przy wysyłkach. Sklep, który posiadając całkiem sporą sieć salonów, oferuje do tego konkurencyjne ceny i nie robi problemów "pozakupowych", zasługuje na pochwałę. 

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...