Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@@Vieworld,Szczerze to lepszym rozwiązaniem było by wziąć kabinę z drzwiami na zawiasach. Te jezdne strasznie się czyści. 
@@Vieworld, Co do płynu to chętnie bym wypróbował. Sporo już środków miałem i aktualnie nadal woda z octem wygrywa. 

Edytowane przez Etemity
Link to post
Share on other sites

@@Vieworld,Szczerze to lepszym rozwiązaniem było by wziąć kabinę z drzwiami na zawiasach. Te jezdne strasznie się czyści.

 

nie mogę wziąć na zawiasach bo mi się drzwi nie otworzą (wejście w łazienkowych korytarzu gdzie jest umywalka). Akurat w przypadku Huppe m.in. w tym modelu rolki są podwójne.. sprawdzałem ją, próbowałem trząść drzwiami, przesuwać mocniej, sprawdzać czy się sama domyka (magnes) itd itp... szczerze... CISZA, jedna tylko lepsza była za 1800 no ale 1150 a 1800 to przepasc cenowa a dodatkowo ja mam szybke 6mm a tam bylo 5mm (wzamian rolki potrójne)

 

@@Vieworld, Co do płynu to chętnie bym wypróbował. Sporo już środków miałem i aktualnie nadal woda z octem wygrywa.

Ten od huppe to pewnie z kwaskiem cytrynowym.

 

a co do płynu to ta kabina jest impregnowana a co za tym idzie większość środków odpada, znajomy co pracuje od 15 lat dla ravaka także polecał ten 'psikacz' więc postanowiłem zakupić takowy, w necie kosztuje 89-99zł ja znalazlem za 50zł - jednocześnie można nim też myć elementy chromowane, nie szkodzi na uszczelki.. skoro normalnie kosztuje 100zł to chyba nie jest to podziewie  :) http://sklep.pmstrade.pl/srodki-czyszczace/269-srodek-do-czyszczenia-powierzchni-chromowanych-i-szkla-anti-plaque-huppe-top-plus.html

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Wiem, że dokładając więcej mogłem mieć lepszy procek, dedykowaną grafę i więcej ramu. Akurat o ram się nie martwię bo wyjmę ze starego lapka. Przeszło tydzień siedziałem nad recencjami, opiniami i różnymi testami starając się wybrać kompromis. Problem w tym że budżet i tak był trochę nad ciągnięty, a i uparła się na 17,3".

Edytowane przez Fraor
Link to post
Share on other sites

Chińskie pchełki, bo w starych słuchawkach szwankuje miniJack.
 

http://www.audiofight.info/Images/ve_monk_venture_electronics.jpg

 

VE MONK - Bardzo zachwalane m.in. wśród użytkowników forum mp3store i benchmark  %-).
Trzeba sprawdzić czy słusznie :D.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z reszta ja nie widze potrzeby kupowania laptopa z i5, karta dedykowana i bog wie ile ramu jak laptop bedzie tylko wykorzystywany do internetu po doslownie kilka godzin dziennie. Przy powazniejszych zastosowaniach (gry, obrobka foto, praca) mozna myslec o czyms wydajniejszym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...