Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

No kurcze wyobraźcie sobie że zahaczając 15cm zaspę spowodowałem zagrożenie dla ruchu drogowego... raz mając 45 na liczniku przejechałem na żółtym i też mnie oblali...

No i mieli racje, to nie jakis egzamin w stylu matura, tu wsiadajac za kierownice nie dosc ze odpowiadasz za swoje zycie to i innych uczestnikow ruchu drogowego.

Moze sie wydawac to blahostka ale tak naprawde nie jest, zaspa zmniejsza przyczepnosc, moze wytracic Cie badz wprowadzic w poslizg.

Zolte swiatlo, hmm to zolte swiatlo.

Link to post
Share on other sites

Nie wiesz jaka to była śmieszna sytuacja... Kazał mi zaparkować w pewnym miejscu a tam było dość dużo śniegu, pomyślałem że się uda ale śnieg jest wiec będzie ciekawie. I delikatnie prawym progiem przy wyjeżdżaniu.

Link to post
Share on other sites

I delikatnie prawym progiem przy wyjeżdżaniu.

To mogla byc czyjas stopa..

 

Sorki, ale w tym temacie to nie odpuszcze.

Ja mialem dwie wpadki na swoim egzaminie (ktory zaliczylem za pierwszym razem)

1. Po manewrze skretu w lewo nie trzymalem sie prawego pasa (byly 3 pasy ruchu, z przyzwyczajenia jechalem srodkowym, gdyz wiedzialem ze prawy niebawem sie konczy)

2. Nie wiedzialem co znaczy "awaryjne hamowanie" wiec chwile mi zajelo zalapanie tematu od egzaminatora. Finalnie awaryjne hamowanie zostalo wykonane za drugim podejsciem, kiedy pojalem ze instruktor chce abym zatrzymal sie kompletnie.

Link to post
Share on other sites

danieloslaw1 :) Gdzie udało Ci się wyrwać tak tanio? Po ile teraz w ogóle chodzą używki, bo się zastanawiam czy swoich nie sprzedać :[ ? Ja w końcu nabyłem Della 2209wa i do PSa całkiem fajna sprawa :P

Link to post
Share on other sites

danieloslaw1 :) Gdzie udało Ci się wyrwać tak tanio? Po ile teraz w ogóle chodzą używki, bo się zastanawiam czy swoich nie sprzedać :[ ? Ja w końcu nabyłem Della 2209wa i do PSa całkiem fajna sprawa :P

Na allegro, ale coś z biosem jest, bo koleś źle wgrał nowego i sprzedaje wiec troche mam strach, ale typ ma wszystkie komentarze pozytywne więc chyba będzie ok

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to sam bios to nie problem skoro masz inna grafikę już. :[

 

A co do egzaminu na prawo jazdy to popieram GreQonE w 100%... Wszystkim się wydaje, że to głupia zabawa i egzaminatorzy powinni przymykać oko na tak drobne błędy... Gucio prawda... Jeżeli nawet na egzaminie się nie możesz skupić, żeby nie popełniać takich "błachostek" to co będzie później gdy nabierzesz rutyny i poczujesz się za kółkiem zbyt pewnie? To już jest igranie z życiem i to niestety nie swoim, a innych uczestników ruchu drogowego. Pół biedy jeżeli w wypadku zginiesz/okaleczysz się sam. Najgorszym jest żyć ze świadomością, że zabiło się lub zmarnowało komuś życie przez własną głupotę...

Link to post
Share on other sites

Egzaminatorzy przymykają oko na drobnostki, jeśli widzą na pierwszy rzut oka, że ktoś na prawdę umie jeździć. Na egzaminie zrobiłem w mieście dwa wymuszenia na skrzyżowaniach, prędkość przelotowa przekraczała 60km/h w centrum a egzamin w mieście trwał 10min i wracaliśmy do WORD-u. Teraz robię rocznie 20-25tys kilometrów i przez pięć lat dostałem jeden mandat, za "złe parkowanie" + 1 punkt karny.

A wracając do tematu, to ostatnio kupiłem sobie w tesco głośniki w promocji za 23,50zł. I o dziwo grają lepiej niż SBS260 od creativa :[

Link to post
Share on other sites

Możliwe. Teorię zaliczyłem dopiero za trzecim razem za to praktyczny bez mydła za pierwszym podejściem. Przy czym uczyłem się jeździć autem w wieku 14lat a w wieku 16 już na dłuższych trasach zamieniałem się z ojcem miejscami a mój instruktor wałkował ze mną tylko ronda (początkowo nie mogłem ich ogarnąć) i plac, bo w trasie czy po mieście nie miał żadnych zastrzeżeń.

Link to post
Share on other sites

Ja pamiętam z teoretycznego wyszedłem bez znajomości wyniku. Taki byłem zestresowany ze dałem dalej dalej i lipa wychodzę z sali i dopiero lampka się zapaliła ;) . Musiałem się wrócić do działu obsługi klienta i się spytać.

Praktyka za pierwszym, raz tylko zła zmiana pasa ruchu - kierunkowskaz 15m za wcześnie dałem na rondzie. Rok jazdy 0pkt na koncie i ze 3000Km. Prawko rok temu dałem 1100+egzaminy a teraz widze po 1400, 1700 :)

Link to post
Share on other sites

Wulfisko to coś więcej powiedz o tym Hammerze (jak tam z montażem, jakością wykonania i jak się ogólnie prezentuje) bo sam si zastanawiam nad nim

Będę miał go w następnym tygodniu (jeżeli poczta nie nawali) to napiszę kilka słów. ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...