Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Przerzuciłem się już nawet na mentole, ale ciężko mi się pozbyć samego odruchu :/ Cholera mnie bierze, że nie jestem w stanie przezwyciężyć głupiego nałogu, chociażby na kilka tygodni.

Link to post
Share on other sites

Przerzuciłem się już nawet na mentole, ale ciężko mi się pozbyć samego odruchu :/ Cholera mnie bierze, że nie jestem w stanie przezwyciężyć głupiego nałogu, chociażby na kilka tygodni.

 

Ja rzuciłem na miesiąc :) Również próbowałem z e-papierosem ale jest to tandetny shit, i że tak powiem "nic nie ciągnie". Ciężkie cholerstwo ;/

Link to post
Share on other sites

Toyota MR2 SW20 REV2

Na razie czeka go kapitalny remont, zakucie itp, większa suszarka, PiggyBack więc poleży jeszcze zanim zastąpi obecny.

Łoo, porządna furka, uderzaj w custom czy JDM :D Zapodaj kiedyś fotki, powodzenia i cierpliwości, bo dużo roboty Cie czeka z tego co tu czytam :)

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Ja rzuciłem na miesiąc :) Również próbowałem z e-papierosem ale jest to tandetny shit, i że tak powiem "nic nie ciągnie". Ciężkie cholerstwo ;/

 

Kumpel rzucił dzięki e-papierosom.

Ale podchodził 3 razy.

Pierwsze dwa kupował właśnie jakieś tanie i też twierdził ze to shit.

Przy 3 podejściu kupił (e-cigarette z e-fluid firmy Joye) najmocniejszy płyn 20miligramów nikotyny.

twierdzi ze to dopiero daje mu kopa jak papieros.

Leci na tym już około 6 miesięcy.

 

Ja osobiście rzuciłem po około 10 latach palenia jednego dnia.

Powiedziałem sobie ze to co tygodniowo wydaje na fajki to odkładam i nie ruszam a za odłożoną kasę kupuje laptopa.

W sygnaturce to drugi laptop w zamian za papierosy.

Chyba dobry dil, a nie pale już 7 lat.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

Przerzuciłem się już nawet na mentole, ale ciężko mi się pozbyć samego odruchu :/ Cholera mnie bierze, że nie jestem w stanie przezwyciężyć głupiego nałogu, chociażby na kilka tygodni.

 

http://efajka-pl.ist...pojedynczy.html Bardzo mi pomaga rzucić smrodu od petów, po tym co zapalisz elektronicznym fajkiem czuję przyjemny zapach w otoczeniu jak perfum , to nie jest szkodliwe wydziela płynna para o różnym smaku. Polecam Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...