Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gość Kotecek

Przeżywanie to jak stonka wykopki... wódka to wódka. Każda jest wstrętna, każda powoduje odruch wymiotny przy piciu, każda jest pijana i chwiejna i po każdej łeb pęka na drugi dzień... czy to Finlandia czy Krupnik czy Absolwent, czy cokolwiek innego... różnią się etykietą i ceną...

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

wódka to wódka. Każda jest wstrętna, każda powoduje odruch wymiotny przy piciu, każda jest pijana i chwiejna i po każdej łeb pęka na drugi dzień... czy to Finlandia czy Krupnik czy Absolwent, czy cokolwiek innego... różnią się etykietą i ceną...

No chyba nie %-)

Widać mało wódek piłeś w życiu, każda jest inna, a w/w to w ogóle masakra, bez popity idzie się wyrzygać na samą woń :P

Link to post
Share on other sites

No chyba nie %-)

Widać mało wódek piłeś w życiu, każda jest inna, a w/w to w ogóle masakra, bez popity idzie się wyrzygać na samą woń :P

 

Jak się pije raz na ruski rok to się puszcza ......:) A jak już pijesz to już organizm sie przyzwyczai i jakos leci:) Nie odrazu Kraków zbudowano:)
Link to post
Share on other sites

@darkatraz

Mistrz!

 

Jak się pije raz na ruski rok to się puszcza ......:) A jak już pijesz to już organizm sie przyzwyczai i jakos leci:) Nie odrazu Kraków zbudowano:)

Wydaje mi się, że nie jestem jakimś ekspertem w tej dziedzinie, ale chyba wpływa na to także zmrożenie wódki - wtedy łatwiej wchodzi i nie ma odruchu wymiotnego (nawet jak się "dziennie" jej nie pije).
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie jestem jakimś ekspertem w tej dziedzinie, ale chyba wpływa na to także zmrożenie wódki - wtedy łatwiej wchodzi i nie ma odruchu wymiotnego (nawet jak się "dziennie" jej nie pije).

 

Polać mu zimnej wódki :P

 

W temacie ostatniego zakupu to browarki (Lech) na gorąco zapowiadający się ŁYK END :D

Link to post
Share on other sites

http://www.edsystem.pl/IMGCACHE/_386/386081_0b.jpg

 

lepek przyniosl za 15 oirkakow

 

Ck one perfumy

bokserki skarpetki pumy

koszulke nike

spodenki 3/4 adika

maszynke babyliss e843 ( tez lepek przyniosl )

 

http://www.sixpol.com/cms/product_images2/94/48/02/thumbnail/E843E_945192.jpg

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...