Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

chłopaki a ja potrzebuje schudnąć z brzucha ( troche mam sadełko ) czy odchudzanie w próżni coś da ? Pytam całkowicie serio lub jakis inny szybki sposób

w próżni? chodzi Ci o głodówkę?

Dieta + aeroby (bieganie, pływanie), ewentualnie jeżeli bardzo chcesz to ćwiczenia na brzuch typu ABS (różne są opinie) i sadło poleci ;)

Link to post
Share on other sites

chłopaki a ja potrzebuje schudnąć z brzucha ( troche mam sadełko ) czy odchudzanie w próżni coś da ? Pytam całkowicie serio lub jakis inny szybki sposób

 

Lato za pasem i się ocknąłeś? ;) Sadło gubiłem od października/listopada, ale praktycznie najbardziej wziąłem się do tego od marca.

Biegaj co drugi dzień, po pół godziny, dobrym tempem. L-karnityna może pomóc, mi faktycznie z nią lepiej się biega.

Nie odchudzaj się, nie jedząc nic. Zgubisz tłuszcz w małym stopniu, a ucierpi beztłuszczowa masa ciała. Mniej jedz, zdrowiej, pij zieloną herbatę (Piję codziennie od 8 miechów, smakuje mi), więcej się ruszaj po prostu.

Co do ćwiczeniów na brzuch - one tylko rzeźbią mięśnie. Pod tłuszczem nic niestety nie będzie widać, chociaż prawdą jest, że brzuch zgubisz. Ale nie tłuszcz, pamiętaj o tym.

 

A co kupiłem ostatnio? Fatal1ty Hs-800 dla kolegi ;)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

No właśnie. Pytałem na SB ale Cie nie było już. To jakaś rasa czy taki "jebik wiejski"?

 

To musi już TRG (czerwony koleżka) odpowiedzieć. Ale mordka bardzo sympatyczna. Nawet gdyby to był kundelek, co za różnica -- ważne, że swój i najładniejszy :)

 

Miałem kiedyś suczkę kaukaza (owczarka kaukaskiego) -- niestety już poszła do psiego nieba :( po 14 latach żywota kilka lat temu. Od tamtego czasu nie biorę już psa, bo gdy przychodzi ten dzień, że psina odchodzi -- strasznie się później cierpi takie rozstanie.

 

Co ciekawe jako szczenie wyglądała bardzo podobnie -- zatem, kto wie, może ... zresztą niech TRG odpowie.

Link to post
Share on other sites

No tak bez sensu się wypowiedziałem cytując Twoją wypowiedź a pytałem właśnie czerwonego na SB. Ale chodzi mi o to że sam chciałbym psiaka kupić i szukam właśnie czegoś podobnego. Dlatego jak rasowy to ciekaw jestem jaki, a jak mieszaniec konia z lisem to już nie do odtworzenia. Ładny skubaniec ;)

Link to post
Share on other sites

No, na tym zdjęciu wyglądają już lepiej, aczkolwiek jedyne białe męskie buty, które dobrze wyglądają i je toleruję to Nike Air Force 1 :P

 

A ja kupiłem spodnie :P

 

Carhartt Slim Pant (blue rinsed)*

 

http://static-2.supersklep.pl/124164/494625/l/spodnie_carhartt_slim_pant_blue_rinsed.jpg

 

 

*Nie sugerować się tym, że są Slim bo wymiarami są porównywalne ze spodniami Quiksilver The Cooler (Regular) oraz Reese Forbes (Regular) :P

Co producent to inny krój / wymiary i nazewnictwo... wariactwo! :wariat:

Link to post
Share on other sites

Zakupy w Sleeveking.pl:

przedłużka 24pin ciemnoniebieska

przedłużka GPU 6pin ciemnoniebieska x2

kabel Sata II ciemnoniebieski x2

kabel sata III ciemnoniebieski

Kolor oplotu będzie taki:

http://www.sleeveking.pl/userdata/gfx/37a24ac53cfcc471b91ef98dd9be3a26.jpg

Link to post
Share on other sites

a Twoich Nike'ów bym nie strawił

Nigdzie nie napisałem, że mam AF1 - po prostu są to jedyne męskie buty, które dobrze wyglądają w białym :P

 

A dzisiaj kupiłem jeszcze serek "Tartare - Borowikowy Las", cztery kajzerki i "Kroplę Beskidu" 1,5l :D

Link to post
Share on other sites

Te buty białe to wyjątkowo nie męskie , albo bardziej dla tych nie prawdziwych mężczyzn. Niestety dzisiaj z daleka czasem nie można rozróżnić czy to dziewczyna czy chłopak rózowa koszulka , ruchy jak u niewiasty, zdaża się makijaż . Ja jak to widze to padam ze śmiechu . Bez obrazy nie chciałem nikomu dopiec tylko mówie co obserwuje . Moje zakupy ostatnie wydech środkowy :D 2 zgrzewki kropli beskidu i 4 żytnie :D chlebki :D

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem co jest wyjątkowo niemęskiego w białych półbutach?

 

Ty mi lepiej powiedz jak wykręciłeś tego swojego quada :D

W linku ustawienia mojego biosu:

http://depositfiles.com/files/re6sswlaa

 

Na swojej płycie będziesz miał nieco bardziej rozbudowany bios z tego co się orientuję.

Edytowane przez MatiQ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...