Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dwa miesiące temu

 

Alienware M18x Nebula Red

Intel® Core™ i7 Processor 2860QM (2.50 Ghz, 8MB, 4C)

Dual 2GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX 580M SLI™

4096MB (2x2GB) 1600MHz DDR3 Dual Channel

1TB (2x500GB) Momentus XT Solid State Hybrid Raid 0 "Stripe" (7,200rpm) Dual HDD

47 cm (18.4") WideFHD (1920 x 1080) WLED LCD

 

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dwa miesiące temu Alienware M18x Nebula Red Intel® Core™ i7 Processor 2860QM (2.50 Ghz, 8MB, 4C) Dual 2GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX 580M SLI™ 4096MB (2x2GB) 1600MHz DDR3 Dual Channel 1TB (2x500GB) Momentus XT Solid State Hybrid Raid 0 "Stripe" (7,200rpm) Dual HDD 47 cm (18.4") WideFHD (1920 x 1080) WLED LCD Pozdrawiam.

O Ma Ga! Lepsza klapa niż mój stojak. :(

Edytowane przez Ethreivis
Link to post
Share on other sites

Przepraszam za tak lakoniczną wypowiedź :P

 

Dozbrajam Asus'a Extreme i chociaż własne modyfikacje pozwoliły zbić tempy dość znacznie to myślę że na LC będzie większa szansa na wyśrubowanie fsb do konkretnego wyniku ;)

 

Miałem zamiar zapodać set Liquid Extasy ale myślę że rozbicie na osobne bloki NB / SB przyniesie większe korzyści.

 

EK - ASUS NB/SB 1

 

EK - NB S - MAX

 

EK - Mosfet Asus 3a

 

Oczywiście acetal a po nasłożeniu IC Diamond i zamocowaniu bloków na sztywno mateczkę fajnie wygło %-)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zamówienia w trakcie realizacji: Numer Do zapłaty Status i szczegóły zamówienia Data złożenia Opcje 3414776 181.80 zł Zamówienie zostało AUTOMATYCZNIE potwierdzone 2012-03-15 Diablo III (PC) x 1 - 169.90 zł/szt.

Sposób wysyłki: Przesyłka kurierska (koszt: 11.90 zł) Sposób płatności: Płatność e-przelewem

Link to post
Share on other sites

Powiedz mi, nie chcesz lyknac ode mnie DQ6 do zabawy z 775?

Do zabawy to już zbroje wspomnianego Asus'a ale miałem styczność z X38 DQ6 i byłem zadowolony, teraz kolega ViNG robi jej dobrze. Żeby było śmiesznie to te gigasze mają funkcje której niestety brak rogaczowi %-)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...