Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Pomyśleć, że ja śmigam na nartach za 80zł z allegro i butach za 150zł

Smigać a śmigać ...

Od pewnego momentu się po prostu nie da na kiepskiej narcie.

Jasne, że na allegro można trafić na super okazję ale nie zawsze...

Link to post
Share on other sites

No właśnie niektórzy mylą pojęcia. Kasę, którą ma to zapewne idzie w obrót. Rodzice mają własną działalność więc wiem jak to jest do tego nie jest to mała firma, więc obrót dużymi sumami jest na porządku dzienny, zyski później 8)

Link to post
Share on other sites

A ja natrafiłem na zajebistą okazję na allegro i kupiłem bez najmniejszego zastanowienia :).

 

http://allegro.pl/gra-pc-xk-g-penumbra-antologia-zyrardow-i2093173274.html

 

---------------------------- Edit:

 

Nowa lufka za 5 zł. w Tesco na pasażu :). Stara się już zapchała na maksa, postanowiłem ją wyczyścić, ale pękła :P.

 

http://i.imgur.com/jh3Zj.jpg

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

Ściąganie to zła sprawa nie jest, aczkolwiek tego nie lubię ;) Zbieram na nowego Batmana i AC:R, bo kasa poszła w ferie jak głupia.

A ściągać, ściągałem Brotherhooda, gdzieś w październiku. Nie lubię tak :P

A dzisiaj W KOŃCU kupiłem sprzęt, min. i5 2500k i MSI GTX560ti Hawk ^^

Link to post
Share on other sites

Najbardziej mnie rozwalają argumenty anty-piratów :D

 

Typu: "jak chce kupić jogurt, to na sklepie otwieram i wpierdalam, bo nie kupię w ciemno?" :rotfl:

Primo - są degustacje, secundo - jogurt to 1zł, a nie 100+ zł jak za giercałę :P

Link to post
Share on other sites

Gdyby do każdej gry dawali porządne demo, nie byli tak pazerni i obniżyli ceny to sprzedaż wzrosłaby o 100%. Tak samo z filmami. Dać za 5 zł wypożyczyć film miesiąc po premierze, ze strony producenta, w HD na 24h i ściąganie piratów też by zmalało. Do kina to zawsze problem się wybrać, a jak można w domu obejrzeć to ja bym zaliczył wszystkie nowości.

Link to post
Share on other sites

Do kina iść samemu to jeszcze... te parenaście złotych można przeboleć :P

 

Ale teraz wybierz się całą rodziną do kina... a tak to wypożyczyłbyś nawet za 20zł i i tak by się opłacało ;)

 

Piraci uploadują, nie ściągają

Piraci są w Somalii i napadają na statki :P
Link to post
Share on other sites

No to grzej łącze i szykuj utorrenta %-)

 

@BIGPUN Też wczoraj tego sw zaliczyłem. Moim zdaniem słabo, może to wina kina. dźwięk był tak cicho ustawiony, że przez cały seans słyszałem gromadkę dzieci za mną a powinni dojeb*^& basem i tym chwalonym dolby, że fotele się powinny trząść. Efekt 3d średni. Łącznie za mnie i dziewczynę wydałem 90zł, trochę dużo jak na 2 cole 2 popcorny i bilety.

Edytowane przez JOKI__
Link to post
Share on other sites

Do kina iść samemu to jeszcze... te parenaście złotych można przeboleć

Koncerny filmowe czasem same zachęcają do piractwa. Zazwyczaj premiery w USA są znacznie wcześniej niż w innych krajach i wielu ludziom nie chce się czekać na premiere w ich kraju więc ściągają sobie film z sieci.

 

W weekend bylem na starwars3d

To już jest w 3d? Słyszałem że niedługo ma być dopiero Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Ja zawsze przynoszę swoje żarcie... paka popcornu w LIDLu 2zł, chyba 150-200g %-)

Czasem nawet kartonik za****e, żeby nie szeleścić na filmie :D

 

Co do ściągania - często premiera w PL jest znacznie później, niż w USA, więc kusi ściągać, a nie czekać i płacić :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...