Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zapomniałem napisać, że oprócz MLEKA kupiłem...

 

NIVEA Men Roll-on 50 ml Cool Kick

PERWOLL Płyn do Prania 2 L Color Magic

PERWOLL Płyn do Prania 3 L Black Magic

LENOR Niemiecki Płyn do Płukania 5 L Aprilfrisch

 

:wariat:

 

Wszystko już dzisiaj dotarło, a MLEKO po prostu wymiata :D

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Tak z ostatnich 2 czy 3 dni...

 

- 17,14 l. LPG. Wyszło 6,07 l./100km. Jak na temperatury bliskie zeru chyba miarę. Za to od 7*c w dół auto łakome na PB95 się robi jak co roku z resztą. 16,4 km przebytych na ssaniu w czasie rozgrzewania (14 uruchomień/rozgrzewań zimnego silnika w okolicy 2*c-4*c) kosztowało prawie 20PLN (mierzone na oko). Ehhh...

- 512 MB DDR Geil z ładnym niebieskim radiatorkiem. Dla koleżanki, bo miał tylko 256MB pamięci.

- TV PDP 42" z 1024x768 - Panasonic Viera TX-P42C3E. Pewnie pisałem, ze zamówiłem ale teraz już doszło i dobrze się sprawuje.

- Kabel RCA (3x cinch) - 1,8m

- Kabel HDMI - 3m

- Harnaś w butelce

 

Za 30-40 min wsiadam na rower i jadę po chipsy i 6 Harnasi aby z sąsiadem je ogarnąć wieczorem :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Wymiana opon - 60zł

A ja w tym roku zastosowałem nowy patent. Kupiłem na allegro felgi, chyba, po 30 PLN za sztukę, jeśli dobrze pamietam. Założyli mi raz opony i teraz wymianę mam za 0 PLN :) A co lepiej... jak bym zmieniał Astrę na Suzuki Alto docelowo to tam pasują identyczne felgi i wtedy sobie je zostawiam z zimówkmi i mam dalej po 0 PLN. I pomyśleć, ze przedtem buliłem 2x 45PLN (teraz ponoć już 50PLN) w roku za coś co mogłem sam zrobić. Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...