Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

A ja nie dawno nowego kompa (ale karta ze starego, sygnaturka) a kilka dni później SilentiumPC Fera. Wszystko co bylo w zasiegu mojej gotówki kupiłem a teraz czekam na święta i licze na rodziców... pfffeee Mikołaja :]

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

@Qpers

Edifier R2000T Plus Jestem względnie zadowolony, jednak jak ktoś szuka głębokiego, donośnego bassu, nie obejdzie się bez osobnego subwoofera

 

Wybierałem między Edifier R2000T a Behringer MS40 - mam te drugie

- według większości opinii oba już nie Hi-Fi (nie ubarwiają basów) ale też nie jakieś super studyjne (super odwzorowanie)

przez pierwszy tydzien - to samo wrażenie - "odonośnego bassu, nie obejdzie się bez osobnego subwoofera"

obecnie - stało się coś co myślałem że jest tylko teorią - głośniki się "wygrzały" - i bas jest naprawdę dobry

Z czasem znalazłem dobre ustawienia dla AIMPa2 z korekcją Ozone ( a w zasadzie już default brzmi ładnie) + dobre proporcje ustawień Volume głosników-karty-odtwarzacza jest coraz lepiej

Stopniowo rozszerzam bibliotekę plików flac - zamiast mp3 i planuje zmianę karty na coć z cyfrowym wyjsciem

Poczekaj więc może i te R2000T się rozkręcą :) bo to naprawdę fajne stereo

Edytowane przez wrzesi0
Link to post
Share on other sites

@Wrzesi0

Mam nadzieję, że w moim przypadku będzie tak samo - w końcu te membranki są jakby mało elastyczne w tym momencie podczas odsłuchu :) Swoją drogą nie spodziewałem się, że tanie monitorki tam bardzo będą się różnić oddawanym dźwiękiem. Ciężko jakiekolwiek kupić ale moim zdaniem warto było :)

Link to post
Share on other sites

Jak kupiłem:

 

- Olej repsol 2T synthetico

- Hipol GL-4 80W90

- oringi + simmeringi

- silikon termiczny K2

 

Silnik już niedługo będzie wyremontowany.

 

Ktoś wspomniał o cenie paliw :P

 

 

Duże koszta za litr?

 

http://i1113.photobucket.com/albums/k509/Himer/Przechwyty2wanie.png

 

Ja spalam 2,5l/100km

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...