Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Używany CoD 4 MW za 24 zł. z przesyłką, jak nówka, działa multi i singiel, płyta idealna, poradnik i pudełko też :jupi: ależ mi się udało.

 

I jeszcze: NIKE TOPCOURT 005

http://www.supersportowe.home.pl/allegro/topcourt005/topcourt-005-5s.jpg

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

Ciśnij dziada :menda:

 

Jak wiesz u mnie smarkowy stabil wPrime 2.0 32M > 17.02 :menda:

 

Fajną wtopę zaliczyłem, załadowałem 8GB RAM'u u Młodego i się okazuje że nie abla :sciana: (lista zgodności etc.)

 

...wychodzi na to że trza 2x 4GB w banki ładować :P

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Co nowego kupiłem? Lapka - Della Inspiron 15R N5010. Mamuśka nie chciała kupić mi Galaxy SII, bo niby za małe do neta, więc zamiast z pustymi łapkami zostać wybrałem lapka ;) Była promocja i wyrwałem go za 1600 zł.

Link to post
Share on other sites

Kupuje bo tanio :wariat:

 

2x 2GB 2400+ Transcend

4x 2GB 2000+ Transcend

 

Szybsze mają rozdwojenie jaźni 1.65V i 1.7V (tragedia...)

 

A te 8GB nie abla bo jest kwas na mobo, memki sprawne ale mogę obsadzić tylko trzy banki...cztery świrują :sciana:

luq mówi o rodzicielce

Mamuśki są różne i różniste tak jak środki płatnicze na graty :wariat:

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo. NIe ma źle 125zł za ECO 4 gb.

Gdzieś je dorwał? Biore jednego kompleta do kolekcji ;D

A jak zestaw 3x2 giba ? Będzie coś mocniejszego od mojego ?

Trza mobo wymienić ;D

 

A no są różne i różniste ale z tego co wiem to tej w innym wydaniu niż rodzicielka jeszcze się nie dorobił.

Edytowane przez michi93
Link to post
Share on other sites

Wyrywam na allegro, ale do swojej maszyny chyba jednak z agito ;)

 

P.S. Dostałem e-maila :menda: ...gulf będzie w poniedziałek do odbioru :banan: (biorę ze sklepu bo gwara itp.)

 

edzia :

Jak da Bóg i policja to łykam te > http://www.agito.pl/pamieci/ocz-ddr3-dual-channel-2x2048mb-2000mhz-cl7.0-box-reaper-low-voltage.0.423647.html czy komplety mnie zaspokoją :wariat:

 

<pozdro>

Edytowane przez emdziej
Link to post
Share on other sites

Hehe to ładnie :)

Właśnie ktoś kupił fajne memki

http://www.awardfabrik.de/images/stories/apogee_ddr3_1800_2000/klein/7.JPG

Ciężko u nas o coś od nich ale sprzedawca był nie pewny to nie tykałem ;D

 

 

Zaszalałeś z tym gulfem ;D Ja 775 pod fc kompletuje i grafe pod x58 a do tego zmiana mobo. A za jakieś pół roku zmiana platformy pewnie albo gulf na pokład.

 

Moje gr latają jak te ocz D

Edytowane przez michi93
Link to post
Share on other sites

Za bardzo to ja wyjścia nie mam, muszę pierdzieć grubą kasą bo i tak mam w plecy. Mobo nie tknięte od roku a ja uprawiałem w tym czasie igraszki z 775 :bicz:

 

...czas się ogarnąć i złożyć coś co będzie miało jaja, na samą myśl dostaje ścisku pośladów...częściowo graty do LC no i konkretna grafa / grafy %-)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

U mnie to samo ;D

x58 zalegało i po serwisach się walało. Nic konkretnego nie było i teraz trzeba by to skończyć i za jakiś czas przeskoczyć na nową zabawkę intela a w między czasie spalić kilka cepów na 775 ;D

 

Co do graf to mi wszystko wykupili co mi pasiło ;D szukam teraz czegoś ale ciężko xD i od razu wodowanie GPU ( może jeszcze jedna chłodnica w obsiego bo miejsce jest ;D

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

4 używane felgi stalowe na allegro (R13; 5,5J; ET46; 4x100). 122 PLN za felgi z wysyłka i kosztami przelewu.

 

Może nie będą jakieś powykrzywiane czy coś... A jak będzie w porządku to teraz zimowe/letnie koła sam będę zmieniał bez bulenia na gazie za jedną zmianę 45 PLN :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

zgadza sie, dobre aminki

 

ja zakupiłem xperie neo i mnówsto bajerów do niej, poliwęglany, chwytak do auta, gumowy pokrowiec, kabel micro hdmi co by na TV wrzucać fotki i filmy, leci karta micro sd jakas z dobrymi parametrami

a w przyszlym tyg zakupie 24' monitorek na VA :jupi:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...