Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jeszcze jedne słuchawki TWS dla porównania z Bang & Olusfen Beoplay EX.

 

Brzmienie to lawina przesadzonego basu, ale z EQ w apce da się coś z tego wyciągnąć. Wygodne i ANC działa rewelacyjnie. Pudełeczko duże i z tandetnego plastiku. Ogólnie może być. Chyba wolę je od B&O, ale jedne i drugie są ok.

 

IMG-7775.jpg
IMG-7777.jpg

  • Lubię to 9
Link to post
Share on other sites

Jakbym miał kupić oryginał do każdego auta osobno to bym zbankrutował, do podstawowej diagnostyki, podglądu parametrów "na żywo", itp. powinien mi wystarczyć. Podróbkami strach "obcemu" diagnozować i wystawiać rachunek bo kara wtedy wyższa jak wartość tego interfejsu.

 

/E: a jak trzeba mi zrobić jakieś kodowanie jak ostatnio w E81 po wymianie FRM to dzwonię do kumpla, który ma sprzęt co takie rzeczy ogarnia przez neta.

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites

Jak Cię ktoś podkabluje i przyjadą sprawdzić to oczywiście a nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. To nie tyle kara za używanie podróby urządzenia tylko za używanie pirackiego oprogramowania. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 25.05.2024 o 20:21, GreQonE napisał:

daj znać jak się będzie sprawować

Mam od wczoraj, myślałem że będzie "szybsza" i spokojnie można na niej grać bez rękawa (trudniejsza do opanowania była cordura i myszka ze szklanymi skatami). Jest jedna irytująca rzecz - krawędź uciska w przedramię, nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia czy będzie to irytować już ciągle. Daje parę dni jak się przyzwyczaję to zostaje jak nie to idzie na zwrot. Generalnie gra się na niej super. Testowane na Beast X 8k, Ninjitso Sora V2 i GPX, gry quake champions, hunt showdown i hell let loose.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...