Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1 godzinę temu, kapelusznik napisał:

Kupiłbym fotel ASUS do zestawu, ale... ma udźwig do 120 kg, więc byłby problem. :(

 

Yyyy, ok :menda:

Motyw przewodni masz zachowany, fajnie to wygląda, choć nie moja estetyka. Mnie tam najbardziej bolą słuchawki, ale to już takie zboczenie :D

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Succubus napisał:

sąsiadki

Zależy jak daleko mieszkają. Jak daleko to teleskop będzie lepszy. Z tym obiektywem myślę że optymalnie byłoby 12-30 metrów. Póki co nie sprawdzę bo nie mam jak podłączyć a na koncie bida.

Link to post
Share on other sites

No i dzisiaj nowe akuku, bo niestety sześcioletni Zap odmówił posługi :(

 

Gu4K3sbh.jpg

11 godzin temu, joker5513 napisał:

Karta się mocno poci w pionowej pozycji?

Zależy co dla kogo jest mocnym poceniem się. U mnie nie przekracza 68 stopni przy obniżonych trochę wentylatorach i ambient 22 stopni.

  • Lubię to 5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
27 minut temu, droid napisał:

@kapelusznik jak oceniasz zestaw od Edifier? warte zakupu? Miałem C2XD, grały spoko  jak dla mnie.

Jestem zadowolony, to jedne z lepszych głośników, które miałem. Przy czym znawcą nie jestem, więc trzeba podejść z dystansem do moich słów. Trochę minusem w soundbarach takiej wielkości jest to, że głośniki są blisko siebie i zmniejsza to doznania.

Link to post
Share on other sites

3 groty, podstawka pod kolbę no i druga kolba bo w pierwszej uwalił się termistor, i stacja lutownicza wyrzucała błąd odczytu temperatury otoczenia. Oczywiście po wysłaniu zdjęć do majfrienda z uszkodzeniem ten wysłał tą kolbę w ramach reklamacji. A podstawkę na dzień dobry trzeba przerobić bo groty nie mieszczą się w dziury...

 

gQWsVd0.jpg

  • Lubię to 7
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, Piasek998 napisał:

Kupiony z myślą robienia dobrych fotek - mam nadzieję , że się nie zawiodę. 

 

Mam jako awaryjny telefon, wcześniej jako główny. Nigdy mnie nie zawiódł ;)
A zdjęcia robi naprawdę bardzo fajne. Dlatego też wziąłem P40 Pro jako kolejny i również się nie rozczarowałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...