Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jeśli chodzi o wygląd to nie podobają mi się wstawki ze smokiem :/ reszta jest ok 

Na plus zasilanie 8+6 a nie jak w większości modeli 8pin, ciche i dobre chłodzenie, oc na szybko 2100/4400 na razie stabilnie 

Link to post
Share on other sites

 

 

Rób jeszcze raz

 

Za jakiś czas na pewno, obecnie ogrywam nowego Doom'a, który był jednym z powodów do upgrade'u, a później planuję Homefront Revolution - jedynka bardzo przypadła mi do gustu, więc mimo raczej średnich recenzji dwójki, jestem trochę podjarany :P

Link to post
Share on other sites

Kurcze ja jedynkę zakupiłem, zainstalowałem, doszedłem do RPG na dachu i czołgu, po czym odinstalowałem. O ile graficznie i fabularnie (propaganda hamerykańska) było ok to mechanika dla mnie drewniana. Czułem się jakoś nieswojo. Może dam szanse ponownie...

Link to post
Share on other sites

 

 

propaganda hamerykańska
 

 

Wstyd się przyznać, ale łapię się na takie tanie zagrywki, zdając sobie doskonale sprawę, na jakich mechanizmach bazują - swojego czasu prawie poryczałem się grając w taki hit jak Freedom Fighters.

Link to post
Share on other sites

Obecnie dostępny jest jedynie "Gaming" - na widok gejmingowych gratów dostaję mdłości, a do tego karta ma pomarańczowe wstawki - IMHO jest dość szpetna. Ten Palit Brad'em Pitt'em wśród GPU również nie jest, ale przynajmniej będzie pasował kolorystycznie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Moim ostatnim referentem był Radek X1950XT i od tamtej pory mam uraz - wył jak banshee, a czyszczenie wymagało większej cierpliwości niż obcinanie kotu pazurów. Pascale Founders Edition wyglądają ślicznie, ale jeśli za taką samą cenę mam kartę z autorskim coolerem to wybór raczej był prosty.

Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko Palit to raczej niższa półka i raczej przebija się głównie za sprawą niższej ceny niż wykonania, wydajności i głośności chłodzenia.

 

Yhm.

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/palit_geforce_gtx_1080_gamerock_premium_edition_g_panel_review,40.html

 

"The GTX 1080 GameRock Premium Edition is the fastest performing card we tested to date, and does so while remaining completely silent."

 

"So when I need to focus in remarks, my only one would be the somewhat busy and too colored looks. But since looks are a subjective thing it'll be the last I've said of it. From all other viewpoints, the GameRock Premium Edition ticks the right boxes. It's majestic with its leading performance, the temperatures stay in the 70 Degrees C range under load, it's a completely silent card, there's no coil noise, it has proper display connectors and so on."

 

Premium Edition różni się od zwykłej wersji jedynie przednim panelem.

 

Ale co tam, nie znam się - to się wypowiem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
"there's no coil noise"

 

Już samo takie stwierdzenie dziwnie sugeruje, że jednak mogłoby coś takiego wystąpić. Ujmę to inaczej - nie jestem przekonany do tego, że producenci, którzy - tacy jak np. Palit - próbują nawiązać konkurencję z tymi na szczycie sprzedażowym na rynku kart graficznych, nie stosują oszczędności w produkcji, w postaci np. tańszych cewek, kondensatorów, łożysk wentylatorów, itd. Może jest inaczej i jestem w błędzie, ale taki Palit nie kojarzy mi się z bezawaryjnością i nie wyścieliłbym takiej sumy na kartę od tego producenta, choćby przez wzgląd na trudniejszą odsprzedaż. 

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...