Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Micry to dobre samochody. Są w porządku na pierwsze auto. Teraz właśnie rozglądam się za czymś w okolicach 5 tysięcy i Micra jest jednym z kandydatów. Rozglądam się jeszcze za Punto i Corsą. Focus zbiera dobre opinie na necie ale mechanicy mi go odradzali. Tym bardziej francuzy.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

@up

Chyba na kat A ;)

 

Dokładnie, bo na B to może mieć max 125cc po 3 latach od otrzymania prawa jazdy.

Edytowane przez CrisPL
Link to post
Share on other sites

 

 

ale mechanicy mi go odradzali

Bo... pewnie tylko passeratti na oczy widzieli, albo jakieś gulfy w 1.9 tedeji?

Ludzie jeżdżą Xsarami, nawet Xantią, póki się hydraulika nie walnie, Peugeoty też jeżdżą, ale ludzie i tak będą gadać.

~Posiadacz strasznego truchła jakim jest Ahla Rumuło... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a ja się pytam........Jaki facet jeździ Nissanem Micra?!!!  :o  :o  :rotfl:

Hmm... Każdy jeździ tym na co go stać, a po drugie lubie moją Micre :P, jak na samochód co ma 24 lat to dobrze sie trzyma. Wolałem kupić taką Micre niż Cinquecento albo zdezelowanego Golfa II.

 

http://i977.photobucket.com/albums/ae253/Arto_90/Nissan%20Micra%20k10/231_zpsomr1ssxj.jpg

 

Edytowane przez Arto90
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Hmm... Każdy jeździ tym na co go stać, a po drugie lubie moją Micre :P, jak na samochód co ma 24 lat to dobrze sie trzyma. Wolałem kupić taką Micre niż Cinquecento albo zdezelowanego Golfa II.

 

 

Ja cię pieprzę 24 lata!!?? To moja Corsa B rzeczywiście ma słabe blachy 19 letnie auto, 189tyś na liczniku, a 2 razy amor wpadł do bagażnika, podgniły próg pasażera, dziurawa półka akumulatora, przeciekająca uszczelka na drzwiach kierowcy, koło szyby (pozdrawiam robola, który zakładał). Klapa bagażnika korozja bierze, pod uszczelką szyby trudno szukać blachy :D

Ale cóż auto zaniedbane, bo idzie na straty.

 

Jedynie strasznie szkoda mi silnika, bo pracuje równo i jest zupełnie sprawny.

Edytowane przez CrisPL
Link to post
Share on other sites

Ponoć chcą wydać to w październiku, nie wiadomo jak to będzie.
Śmiechnąć natomiast można z DayZ, według tego planu powinno być teraz około 18 (łącznie z I, II i III kwartału) rzeczy dodanych w tym roku, a z tego co wiem są tylko pułapki (dwie, na niedźwiedzie i mina lądowa). Obstawiam, że zmienią tylko jeszcze cenę tej gry z 28€ na 35€, bo za mało pieniążków za niegrywalną grę dostali.

Edytowane przez Shrapner44
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...