Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ciężko mi cokolwiek na ten moment powiedzieć, gdyż dopiero skończyłem sprzątać biurko, żeby móc ją podłączyć ;)
Z pewnością jest głośniejsza od poprzedniej klawiatury (Logitech mk 520), szczególnie spacja. Poprzednia miała też dość nisko klawisze, tutaj natomiast są bardzo (w sumie nie wiem czy bardzo... to mój pierwszy mechanik) wysoko, dodatkowo nie ma podpórki, więc trzeba pisać w powietrzu.
To co wymieniam jest oparte na odczuciach jakich doświadczam podczas pisania tego posta, także... w zasadzie to wszystko na tę chwilę ;)
Oczywiście ogólne wrażenie jest świetne - zupełnie się inaczej pisze... jakoś... przyjemnie. Ile w tym placebo, a ile prawdy... nie wiem. Ale to chyba nie jest ważne ;)

Zapłaciłem 299zł, na morele.net.

EDIT: Tu już na swoim miejscu:

 

http://i1293.photobucket.com/albums/b587/Karol1701/CAM00699_zps2cx8zfmr.jpg

 

Edytowane przez Karol1701
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Musiałem zakupić pod dane do magisterki

https://images.tapatalk-cdn.com/15/04/27/ff31167c20cdcfef9252a9a7b2be3dc9.jpg

 

 

Muszę to zacytować.

 

Zdecydowanie jak masz jeszcze mozliwość ODDAWAJ ten dysk do sklepu.

Sam męczę się z gwarancją 4 raz już od pół roku z czego najlepsze jest to że sklep 2tyg i producent 2tyg. trzymają co do dnia więc z pół roku 2 miesiące miałem dysk.

 

Najgorszy badziewie jakie miałem. 

Serwis też okropny ponieważ oddawając pierwszy raz dysk na gwarancję po miesiącu dostałem miesiąc później bez pudełka fabrycznego tylko w kartonie jakimś gównianym zastępczym. 

Babka która mi to oddawała mówiła że ludzie bardzo się na to skarżą że WD nie oddaje fabrycznych pudełek oryginalnym.

 

Za 3 razem dostałem nowszy model tego dysku. Padł po miesiącu. Teraz od zeszłego tygodnia jest na gwarancji.

 

NIGDY WIĘCEJ WD (serwis PORAŻKA , DYSKI tragedia ) mając 4 od nich każdy padł.

 

Pytanie pewnie padnie jak użytkowałem? 

ODP: Zwyczajnie. Miałem na nich FOTO/ i służył jako dysk USB do TV jak chciałem jakiś film obejrzeć na TV. Nic po za tym.

 

 

Teraz mam SEAGATE SLIM-a i transfery nie dość że trzymają stałe to jeszcze jest odczuwalnie szybszy. Od 4 miesięcy chodzi bezproblemowo.

 

Przemyśl to sobie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

to mój czwarty dysk WD. W PC mam 2x 1TB caviar blue i nie mam z nimi żadnego problemu, a mam je już prawie półtora roku. Przedtem miałem ich dyski w wersjach 40 i 80 gb, też nie było problemu. Jedynego serwisu którego się wystrzegam to toshiba :) Ma działać to będzie działać, nie będzie to trudno.

Edytowane przez starkypoo
Link to post
Share on other sites

@up

to mój czwarty dysk WD. W PC mam 2x 1TB caviar blue i nie mam z nimi żadnego problemu, a mam je już prawie półtora roku. Przedtem miałem ich dyski w wersjach 40 i 80 gb, też nie było problemu. Jedynego serwisu którego się wystrzegam to toshiba :) Ma działać to będzie działać, nie będzie to trudno.

 

Tak, ale mowa o dysku przenośnym nie stacjonarnym:) A tutaj już naprawdę bardzo się zawiodłem. I nie spodziewałem się że WD ma tak badziewny serwis. 

Przy czwartym razie w dodatkowej notatce poprosiłem o zwrot gotówki. Ciekawe co teraz mi zrobią.

 

Przyjrzyj się swojemu dyskowi. Bo mój 3 razy to samo. Podczas np oglądania było ok, a nagle podłączam pod komp aby coś nowego skopiować dysk pracuje a WIN nie wyszukiwał. Bardzo powszechna wada tego modelu.  

 

Co do stacjonarek również nie mam zastrzeżeń.

Zastanów się bo szkoda nerwów na ten model. Akurat miałem 3 takie modele z czego czwarty nowszy i każdy padł. 

 

 

Żeby nie było daję foto co zakupiłem dzisiaj. Moja obsesja buty:D kompa marzenie bym za to stworzył :D

 

http://c2n.me/3gRwSsy.jpg

 

 

 

i jeszcze 

 

http://c2n.me/3gRz3eF.jpg

 

 

Edytowane przez k3m0t
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...