Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Sam ostatnio zamawiałem kolumny i również wybrałem sprawdzony sklep - ten sam, w którym jakiś czas temu kupowałem ampa, centralę i subwoofer :)

 

BTW Za wybieranie głośników zabrałem się około grudnia i od tamtej pory ceny zauważalnie poszły w górę. Teraz naprawdę nie jest dobry czas na większe zakupy :/

Link to post
Share on other sites

Ja wybierałem nawet dłużej od Ciebie... Nie ma pewności, że będą spadać (ceny) w niedługim czasie, więc nie chciałem dłużej czekać. Dodatkowo to taki prezent dla samego siebie na 30 urodzinki, które już niedługo :)

Zastanawiam się tylko czy nie dokupić jeszcze osobnego suba do tego zestawu...

Link to post
Share on other sites

628 mają większe głośniki niskotonowe od moich 626, ale nie wydaje mi się, aby była to jakaś kolosalna różnica - gdy u siebie na próbę odłączyłem na moment suba to wszystko wydawało mi się strasznie płaskie.

Link to post
Share on other sites
Dlaczego odważny??

Ponieważ ciężko jest te monolity poprawnie rozstawić (i nie mam na myśli tutaj wymyślnej fantazji Szanownego Luksona :]). Znam przypadki gdzie ludzie wtykali tego typu kolumny między komodę i regał a później narzekali, że bas masakrycznie dudni albo nie ma go wcale bo autokalibracja kompletnie go zabrała.

 

Miejsca mam dosyć sporo, także pooddychają.

W takim razie nie powinno być żadnych problemów :).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobry sub jest drogi, zwlaszcza ze to urzadzenia aktywne. Do filmow to rozumiem, a w muzyce sie nie sprawdzaja. To nie ta dynamika. Ostatecznie jak nie bedzie Ci przeszkadzac jakosc basu z suba, a bedzie go brakowac to zawsze mozesz dokupic. Gusta sa rozne i znam osoby dla ktorych muzyka to glownie basy.

Link to post
Share on other sites

 

 

wydawało mi się strasznie płaskie

Jak patrzę na Twoje zdjęcia to trochę się nie dziwię. Masz zastawione te Jamo z każdej strony. U mnie będzie więcej luzu z każdej strony, więc się zobaczy. Może się ładnie rozbujają... Jak nie, to dołożę jakiegoś suba, też od Jamo.

Link to post
Share on other sites

Do gier i filmow sie nadaja, a za 40$ to niezla okazja (o ile dzialaja). Do muzyki to podobno graja gorzej niz Z-5500, a nawet na nich krew z uszu leci ;)

Przetestowalem wczoraj i wszystko pięknie działa a jak bass pójdzie po rurach kanalizacyjnych to sąsiadowi zalewa łazienkę.

 

 

Większość czasu i tak słucham na słuchawkach a głośniki w sumie tylko do insanity żebym słyszał co mówią. Stare Logitech LS21 po 2 latach rozpadly sie po licznychh upadkach.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
jesteś na forum nie uczciwy mało tego nie wiary godny  

 

Zwał jak zwał, 90% tego co wstawiłem to mam, nie licząc te chędożone gtxy 980 które mi będą wypominać do śmierci serwerów.

A co masz do tej zmiany everest? :P

@down

dafuq?

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...