Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Jak można żałować na listwę ................. nie ogarniam .

 

Lektura tego:

http://forum.benchmark.pl/topic/91633-dobra-listwa-zasilajaca/?hl=listwa

 

połączona z przeczytaniem tego:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1635484.html

 

Temat listwy, uziemienia i zabezpieczenia przed burzą został wyczerpany.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niezapominając o odłączeniu kabla od internetu :x

 

O tak...

Ze 2 lata temu waliło u mnie piorunami, że hej, odłączyłem wszystko z prądu, ale zostawiłem RJ45 w routerze i gniazdku... W efekcie spalony modem w routerze, ale odesłałem na gwarancję do Pentagrama z opisem - router nagle przestał działać :D W ciągu tygodnia dostałem nówkę kurierem ;)

Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu zająłbym się swoimi sprawami i nie zaczynał bezsensownych ataków na moją osobę, ktoś kto udaje inteligentnego pisząc w sposób wyszukany próbuje budzić autorytet, a zachowuje się jak mały rozkapryszony chłopczyk któremu zabrano zabawkę ?

Nie interesuje mnie co cie zalewa gdy czytasz moje posty, jeżeli tak bardzo przeżywasz odczytywanie ich to polecam dodanie mnie do ignorowanych wtedy moje posty zostaną ukryte i nie będziesz ich widział. A i taka rada ode mnie, skoro tak emocjonalnie do tego podchodzisz że aż serducho wariuje to radziłbym wizytę w jakieś poradni kardiologicznej i psychiatry ;)

Link to post
Share on other sites

@mst 

 

Ja widzę poprawę w jakości postów użytkownika Ragnar Lothbrok w porównaniu z poprzednim wcieleniem. Kolega jednak się bardziej zastanawia przed kliknięciem "Wyślij". Chociaż fakt, że mistrzem komentarza nie jest i zdarza się jakaś wtopa. W tym przypadku zgodzę się z nim, że to jedzenie wygląda jak psu z gardła wyjęte. 

 

 

Edit: Kupiłem dwa czteropaki Kasztelana :]

Edytowane przez szary_turbo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja poprawy nie widzę, ale jeżeli znajdzie się chociaż pięć osób na tym forum, które potrafią tolerować Czesia, obiecuję zamilknąć na wieki na jego temat.

 

Ja kupiłem Jagged Alliance Flashback z wczesnym dostępem. Jak tylko będę w domu, znikam na długie godziny!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...