Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

No właśnie nie, rewizja B1 ma lepszy potencjał OC i na niej powstały najmocniejsze seryjne wersje - GHz edition.

 

 

Przypominamy, że GHz Edition różni się od zwykłych GTX-ów 780 nową, cechuącą się większą podatnością na podkręcanie, rewizją procesora grafiki Kepler GK110 (B1 zamiast A1)

 

 

There have been a lot of rumors regarding the Geforce GTX 780 GHz Edition and the new B1 revision of the GK110 GPU and it appears that AIC partners will simply change the GPU on-the-fly and only a handful of them will actually make a new SKU out of it. The GPU still packs the same 2304 CUDA cores, 192 TMUs and 48 ROPs and the only thing that is actually changed is the fact that this GPU allows much higher clocks. The B1 revision of the GK110 GPU is also a bit more efficient as you will see later in the review.

 

http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rid=469049

Edytowane przez delfinn
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Jeżeli mam ją wymieniać to nie może być użyta, to nie będę jej na razie wkładał, zobaczę jakie są różnicę między A1 i B1 wtedy zdecyduję, Sprzedawca odpisał że nie mają innej rewizji niż A1, poczytam, wtedy zobaczę, ELPIDY + słabe OC zniechęcają jak cholera :/

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie masz padaki, to OC będzie dobre, ja miałem tego Asusa, a wybrałem go ponieważ w każdym teście jaki czytałem OC tego potworka roznosiło inne 780'tki, z Iinno iChill włącznie. Classified i innych wynalazków w stylu GHz nie wliczam, bo jeszcze ich wtedy nie było na rynku.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Będę miał trochę czasu by rozbebeszyć LC, i rozłączyć radka i zrobić chwilowe obejście na CPU, by ją sprawdzić, to ją sprawdzę xD, chwilowo nie ma nawet takiej możliwości

są jakieś modyfikowane biosy do niego ? xD, tak na przyszłość pytam 


Dokładnie, a nóż widelec trafiłeś na dobry egzemplarz, jak trzyma Ci w booście te 1150 na rdzeniu to jest jak najbardziej ok.

Wszystkie jakie oglądałem idą powyżej 1200, więc jak będzie 1150, to lepiej ją odesłać i to migiem ;)


Dobra pierdzielę to, podłączam 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...