Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 a ja zaraz będę wkładał NV do PC, ojojojoj 

 

 

http://gifsforum.com/images/gif/approval/grand/1311854637057305900.gif

 

 

http://gifsforum.com/images/gif/approval/grand/BRUCE-LEE-APPROVES-GIF.gif

 

 

 

50L ON + gorący pies na Orlenie

 

 

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

:) Dzięki. Mieszkanie wynajmuję więc nie jest to moja zasługa ;)


 

 

Biafra, sprzedajesz CMa?

 

Jak się trafi ktoś na forum kto jej potrzebuje to oddam za 200 złotych (ze zwykłym panelem bocznym i tym z pleksą który sam kosztował mnie około 80zł). Będę się dopiero oficjalnie ogłaszał jak zwiozę ją do PL a wybieram się autem dopiero w lutym... Nie wiem nawet ile kosztowałaby wysyłka kurierem ale pewnie sporo... 

Link to post
Share on other sites

Wczoraj przyszedł nowy monitor, Benq BL2410P. I powiem, że jestem zachwycony :D. Jak za tą cenę, jest idealny dla moich potrzeb. Przede wszystkim oszczędza moje oczy, ma piękną głęboką czerń, ładne kolorki i jest super wykonany. Niby dotykowe przyciski są troche irytujące, ale monitor ustawiłem raz i więcej tam nie będę zaglądać.

Wolałem matrycę VA, bo na IPS w pracy pracowało mi się źle (Dell U2410). Oczy mnie bolały i srebrzenie było trochę denerwujące. Uważam, że za tą cenę, to do użytku domowego monitor idealny. Filmy ogląda się fajnie,  w grach smużenia nie zauważyłem, a praca z tekstem wieczorami nie męczy oczu. Jasność ustawiłem sobie na 30%.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Powiem ci mam LG, tez mam dotykowe przyciski, z ustawieniami nie ma problemu, tak jak mowisz, raz ustawisz i szafa gra, ale gdy wylaczam komputer i chce wylaczyc monitor to juz tak pieknie nie jest, w ogole nie lapie mojego dotyku ;D i czasem idzie sie wkurzyc, a mam go ile.....2 miechy i juz sie pierdzieli.

Link to post
Share on other sites

Ja tego nie muszę ręcznie wyłączać, bo ustawiłem mu, by po 10 minutach w stanie czuwania się sam wyłączał. Więc tylko przy włączaniu dotykam przycisk by go uruchomić. Po kilku próbach mam już więcej wyczucia jak dotykać te przyciski.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

I jak tam po przesiadce? :] Już zauważyłeś różnicę ? I nie chodzi mi tu o licznik frapsa... ;)


Włącz sobie chociażby smark 11 - zobacz jak na radziu w pierwszej animacji licznik klatek wariuje - na gtx masz stabilną wartość. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...