Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

3500 za rower ?. No przeglądam temat i naprawdę nieraz niedowierzam.

 

żeby nie było że tylko krytykuje. Ja mam to od paru dni  ;)

 

jakiegoś tam szczęko-opadu nie ma (przywykłem do takich mocnych cepów), ale przyda sie, nie powiem.

 

http://abload.de/img/fd8cz1o.jpg

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

ja podchodzę zdrowo-rozsądkowo do życia, Choćbym nawet i miał (czy tam nawet jak mam) to bym tyle na takie rzeczy (czy inne bez których tak drogich można się obejść) nie wydawał.

 

wole zainwestować w co innego

 

PS.

komputery - akurat ja nie muszę dużych nakładów tutaj ponosić  ;)

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites
na takie rzeczy

 

Każdy ma inne priorytety, Ty nie wydasz "x"zl na rower ale wydasz na coś innego. 

 

Moj Papa mawiał "jak coś kupujesz, kup raz a dobrze"   - tak wiec robię, pomijając fakt iż dużo pracuje, należy mi się wiec czasem "marchewka"

 

 

PS prawi mi morały osoba która własnie kupiła i7

Link to post
Share on other sites

Za rower warto dać więcej jak ktoś dużo jeździ, sam mam staruszka i jak wsiadłem na pożyczonego drogiego to nieba a ziemia :( To zupełnie inna klasa i mimo że kiedyś sam bym nie wydał na rower więcej jak 1000zł teraz wiem że warto doskładać :)

 

By nie było, pełen bak (ach te 35L od rezerwy :D), nowy olej po pół roku wypadało wymienić (KroonOil Emperol Racing 10W60), nowy płyn hamulcowy DOT5, i rozwaliło się sprzęgło :(

 

http://s12.postimg.org/z0xm5nyqx/530713_2653389749598_2096008502_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Moj Papa mawiał "jak coś kupujesz, kup raz a dobrze"   - tak wiec robię, pomijając fakt iż dużo pracuje, należy mi się wiec czasem "marchewka"

 

 

 

 

Też jestem tego zdania :)

 

3500zl :)

 

Fajny sprzęt, sam przymierzam się do zakupu rowerka i tak z ciekawości zapytałem, bo nie ukrywam, że sprzęt od Cube bardzo fajnie się prezentuje :) Nie wiem jak z jazdą :P

Link to post
Share on other sites

3500 zł za rower, który posłuży kilka pięknych lat to wcale nie jest duży wydatek. W 2010 kupiłem Mondraker'a Roxy i po stosunkowo intensywnych 2 sezonach sprawuje się jak nówka, jedynie standardowy serwis. Dobry zakup :-)<br />

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

 

 

80 km, 3 przesiadki autobusem, 199'- empik. 
 

 

byłem u siebie o 13

wszystkie promocyjne egzemplarze wykupione. Domyślam się nawet z jakiej firmy je wykupili



nie rozumie 3.5K na rower a wydał ponad 1K na proca :)

 

@dodo koniecznie daj znać jak przyjedzie.

1. Pierwsze wrażenie i wykonanie

2. Drugie wrażenie po 100-200 km :)

 

@Tomashec

Posiadam drugiego Cube. Wcześniej Acid'12 obecnie LTD'13

Opinie o tych rowerach krążą różne, najczęściej w sieci u osób jeżdżących na czym innym :)

 

Ja swój kupiłem po rozmowie z kolegą który na Acidzie'09 zjeździł pół europy, po tym jak pojeździłem i po dopasowaniu się pod jego geometrię:)

Link to post
Share on other sites

Dodo24x

Ty na serio wydałeś na ten rower 3500 zł ?

Czy to jest ten sam co podałeś z obrazka ?

Może to jest inny ale jeśli taki sam to jest na allegro za 2600 zł

http://allegro.pl/rower-gorski-mtb-cube-analog-26-disc-2013-r-18-i3315398772.html

 

edit

Mam na oku ten rower cube analog , myśle że w tej cenie nie ma co narzekać

ale czy w tej cenie dostane coś lepszego ?

 

 

Adonim85

Po mimo tego że siedze przed pc'tem masę czasu i gram ostro w bf3

uważam że głupotą jest wydać 5000 zł na komputer niż na porządny rower

tyle z mojej strony :)

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...