Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1 godzinę temu, joker5513 napisał:

Daj znać czy to "up to 100%, up to 130m" to tylko slogan :)

Pamiętam jak dziś, kiedy kumpel wydał po 120zł za jakieś "wypaśne" filipsiaki bo narzekał na swoje lampy, że tak powiem pierwszy i ostatni raz, różnica była magrinalna a po dwóch miesiącach się przepaliły %-) dlatego u mnie ląduje OSRAM ze stacji benzynowej za 10zł i nikt mnie nie przekona, że białe jest bielsze. :D

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Różne chińskie wynalazki.
Vertex w silikonie do oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Te lampki USB mają docelowo oświetlić popielniczki w aucie.

Do tego łopatki różne do zdejmowania tapicerki w aucie.
Bo jakaś kuźwa połamała mi antenę.
Zresztą antena to najmniejszy problem bo razem poległ błotnik i tylna klapa. Wygląda że ktoś rowerem w auto przypierniczył.

Daszek przeciwsłoneczny bo połamałem, a do zwykłego jestem za wysoki i nic nie widzę.

Małemu słuchawki bezprzewodowe JBL do kompa.

5dc9c8321fece4f8434dfd0f58ccc811.jpg6445a0deb7beb6896b8818ee0c7d4132.jpg

9f7c91279c7916feec8560f8dead9ec8.jpg



969045095e20f2ba3369c9bdbaa5856e.jpgc03362ceffbb07e166e0bdaa6d0408b9.jpg



3e93d5d31e0c1a70f142eabe0a8c47a0.jpg

  • Lubię to 5
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Niech mu służą , ale ja dwa lata temu przez Bosche kompresję już chciałem mierzyć . Bo mi czeka wywalało co jakiś czas z wypadaniem zapłonów na jednym cylindrze . Założyłem tańszego championa . Kiedyś też miałem przygodę z nowymi Boschami . 

Link to post
Share on other sites

@UP mam LG 29UM58-P od dobrych 4 lat i powiem tak - do oglądania filmów za******y, do montowania filmów (do tego go głownie kupiłem) nie ma nic lepszego, do grafiki też świetny bo ma pokrycie barw sRGB 99%, ale streamowanie czegokolwiek to lipa, nie da się idealnie wykadrować obrazu pod FHD bo zawsze coś jest ucięte/rozciągnięte/spłaszczone, do pracy - też tak średnio, niby jest ten podział ekranu ale u mnie jakoś niezbyt to chce działać, chociaż zależy co kto robi... tak czy inaczej warto spróbować bo niektórym może mocno przypaść do gustu :D 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, MariuszB35PL napisał:

Czekam na ten monitor LG 34GL750.
Jutro powinien być. Zobaczymy co to warte te UltraWide. Przecena gruba. Jakby co to będzie na sprzedanie AOC C32G1 z 1.5 jeszcze gwarancja. PW jak ktoś zainteresowany default_wink.png
 

Dołożyłbym do 3440x1440 VA jeśli Ci VA nie przeszkadza, monitor kupujemy na lata

Bywały za (ten monitor to przykład)
image.png.a60fc5faec19aee8456cde2bcf8da4e8.png

Edytowane przez human_2010
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przecież  w W10 i w dowolnym Linuksie praktycznie w każdym środowisku graficznym to jest banał. Jedynie pulpity zdalne idą pod konkretne rozdzielczości na sztywno (by dało się komfortowo z całej przestrzeni pulpitu korzystać bez scrollowania)_. Aplikacje z automatu skalują się do połowy ekranu. Jeśli tobie nie działa w W10 to pewnie masz wyłączonego Snap Assista

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites


 

9 godzin temu, human_2010 napisał:
Dołożyłbym do 3440x1440 VA jeśli Ci VA nie przeszkadza, monitor kupujemy na lata

 


Tak rozważałem taka rozdzielczość ale monitor zmieniam głównie do simracingu i rozrywki ;) więc u mnie na znaczenie wysoki FPS a takiego nie uzyskam na mojej konfiguracji przy tak wysokiej rozdzielczości . Do tego chciałem żeby był również HDR, a te Xiaomi go nie posiada, więc cena jeszcze by rosła. Zawsze mam 14 dni na zwrot jak mi nie podpasuje. Głównym targetem jest Assetto corsa competizione a to jest SIM o dość dużych wymaganiach, i wolę mieć 100Fps + jak 50. Czy cięcie detali. Mam nadzieję że się nie zawiodę.

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...