Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

okolo 4500pln za ubranko narazie wydalem (kask kurciocha spodenki buciki rekawiczki) a sa jeszcze inne rzeczy :>.

Mozna wydac duuuzo wiecej.. albo i mniej.. uzywki tekstylki tez beda..kask tu lepiej wziasc nowke nawet tansza niz super uzywke. Skorupka lekko uderzona juz sie nie nadaje do niczego.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Co tygodniowe tankowanie przesunąłem na czwartek... mniej samochodów na stacji benzynowej. Nie wiem czemu w piątki tyle... i... miło :D

 

10,02 l. LPG ze 166,5km to daje 6,06 l. LPG/100km ;) (zawyżyłem trochę bo trzeba co nieco km przejechanych na PB95 odliczyć więc odliczyłem więcej niż było na zapas tak). Taki trochę rekord od kiedy mam auto ale jak będzie cieplej to poniżej 6 trzeba zbić :P

 

Coś mnie nosi wokół plazmy i Blu-Ray ale nie wiem czy się zdecyduję na to.

Link to post
Share on other sites

Pod obciażeniem boksowe chłodzenie strasznie wyło więc postanowiłem kupić coś lepszego. A że ten sam koleś miał też wentylatory na sprzedaż to się skusiłem :D

Muszę jeszcze dokupić jakiś regulator obrotów, wprawdzie mam taki prosty 12v/6v ale na 6v wentylatory ledwo co się kręcą, a na 12v są za głośne. Myślałem nad takim czymś

http://allegro.pl/aab-cooling-fc1-regul ... 60519.html

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zamówiony nowy PC :P

 

Procesor: Intel Core i5-2500K /3.3GHz

Płyta główna: AsRock P67 Extreme4 B3

Pamięć RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Wentylator: Scythe Mugen II Rev.B

Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Karta graficzna: Gainward GeForce GTX 570 GoesLikeHell 1280MB DDR5 /320bit/ 2xDVI/HDMI

Nagrywarka DVD: Samsung SH-S223C SATA (black)

Obudowa: Cooler Master Dominator II 692 Lite

Zasilacz: Seasonic S12II-620 620W 80 Plus Bronze

System Operacyjny: Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL

Link to post
Share on other sites

20 paczek styropianu 5mm

5 paczek styropianu 3mm

200m foli

Kamaz piasku na posadzki

1tona cementu

Tyle z budowlanki

 

A po za tym:

-światła do jazdy dziennej Philipsa,

-wkrętarka na prezent,

-dywaniki gumowe do samochodu + mata do bagażnika,

-siłowniki do klapy bagażnika

Link to post
Share on other sites

O właśnie... trzeba fotel kupić... i nowe biurko/stół biurowy... i ogólnie nowe meble :hahaha:

 

A dzisiaj przyjeżdża mój PC... Tylko zamiast Seasonic S12II-620 620W 80 Plus Bronze mam Antec TruePower New 650W bo akurat S12II-620 się skończyły i nie ma ich ani w sklepie aniu dystrybutora... :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...