Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet:

§  Jakiej myszki obecnie używasz: SS Rival

§  Jaką masz obecnie podkładkę: a4tech x7 500mp

§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  800

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  ~55/360

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO

§  Ile przycisków używasz w myszce: 5

§  Chwyt: trochę wydłużony Claw Grip (nie zginam tak mocno palcy jak przy standardowym)

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:14,5

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Mam wrażenie, że rival jest troche za duży. Kiedy go kupowałem byłem pewny, że mam palm gripa, jednak w moim przypadku palm wyglada i pasuje dobrze tylko w spoczynku. Gdy zaczynam grać przestawiam automatycznie palce na claw gripa, przez co dość ciezko manewruje sie rivalem ;/

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): fajne by byly 2 przyciski z boku. Nie interesuje mnie avago 3090, miałem i nie wyrabiał. Przez pół dnia miałem logitecha g303 kształt nawet fajny, ale przez obijanie się soczewki myszkę wysłałem do zwrotu. Chciałbym myszkę której jeszcze nie miałem, może zowie, ale nie wiem który model byłby dobry do moich preferencji :D

Link to post
Share on other sites

a co z ec2-a? ciężko jest wybrać z tych zowie ;/

Wracając do chwytu na g303 myszke trzymałem czystym clawem i grało mi się wygodnie, natomiast w Rivalu używam tego palmo-clawa chyba tylko ze wzgledu na wielkosc tej myszki.

Edytowane przez foggies
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...