Skocz do zawartości

Jaka najmocniejesza k.graficzna do i5 2320


Recommended Posts

 

 

( i5 2320 to prawie i5 4440 )

 

Chciałbyś :P Nie oszukujmy się, dzisiejszy i3 6100 jest już wydajniejszy od tego 5-letniego i5.

 

 

 

Wg mnie to już nawet gtx 970 będzie trochę na wyrost w niektórych grach i max w niego bym celował a taki 960 byłby optymalny. Ale to tylko moje zdanie

 

I to jest bardzo rozsądne zdanie.

 

 

 

970/390 jeszcze bym do niego dał

 

Jasne, a szczególnie Radeona by w miejscach z narzutem był pokaz slajdów. Dać to można nawet GTX 980Ti SLI by w miejscach graficznych mieć full mocy i total padakę w procesorowych %-)

Link to post
Share on other sites

To ile brakuje do i5 4440 mojemu ? do tego i5 4440 ludzie i 980-980 widziałem dają ,a mój z max 10% odstępem ,a nawet mniej nie da mu rady ? http://www.purepc.pl/procesory/jaki_procesor_kupic_wielki_test_100_procesorow_intel_i_amd?page=0,24Tutaj test i zazwyczaj dzieli je kilka fps. I5 2400 i 4430 to praktycznie to samo co i5 2320 i 4440 inne takty itd :)  To da radę 980 :) ? Bez blokady.A w silnie jednąwątkowych aplikacjach fakt moze i3 da rade ,ale on swoje też kosztuje i płyta na niego +ddr 4. A w ciągu kilku miesięcy zmieniam na i5 4690k :) 

Link to post
Share on other sites

 

 

do tego i5 4440 ludzie i 980-980 widziałem dają

Ja widziałem, że do phenoma II x4 955 dają GTXa 970. To, że dają wcale nie znaczy, że to ma sens, w tym przypadku to strata pieniędzy.

Jeśli faktycznie niedługo kupisz nowy proc, to nie ma tragedii ale weź też pod uwagę, że szykuje się premiera nowych gpu.

Link to post
Share on other sites

No chce kupić coś na z87 ,z97 np msi gamin3 lub g43. Do tego ta i5 4690k ,ale to jeszcze jakis czas także nie będize to na pewno szybko i od razu :) Do 10 miesiecy ,bo nie wiem jak z pieniędzmi będzie. To chyba kupie coś pokroju tych kart. Albo na razie kupie gtx 760 od msi ,a potem zmienię i grafikę i proca :) 

Link to post
Share on other sites

No chce kupić coś na z87 ,z97 np msi gamin3 lub g43. Do tego ta i5 4690k ,ale to jeszcze jakis czas także nie będize to na pewno szybko i od razu :) Do 10 miesiecy ,bo nie wiem jak z pieniędzmi będzie. To chyba kupie coś pokroju tych kart. Albo na razie kupie gtx 760 od msi ,a potem zmienię i grafikę i proca :)

Jak już pakuj się w Skylake, wymiana Ivy/Sandy na Haswell jest słabo opłacalna, zazwyczaj skok "model w model" to max 15%.

Link to post
Share on other sites

970 może być blokowana przez twoją i5, ale też bez nadmiernej przesady ;) To wciąż dość mocny procek.

 

W moim widzimisię lepiej kupić nową gtx960:

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-4gb-gddr5-128-bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2-4gd-763355/

podkręcałem ją ostatnio u kumpla (1570mhz clock boost, 7900mhz memorki) i wszystko śmiga aż miło

 

lub polować na używanego niereferenta r9 290 z gwarancją (1000zł)

 

i czekać na nową architekturę GPU Polaris/Pascal oraz CPU ZEN oraz zbierać piniążki ;)

 

Potem jak stwierdzisz że ci dalej mało mocy to sprzedać PCta i kupić już coś na Skylake/Zen oraz Polaris/Pascal

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...