Skocz do zawartości

Nowy Dual SIM do 1000zł


Recommended Posts

Witajcie forumowicze,

Poszukuję telefonu z aktywnym dual sim do 1000zł.
Moje wymagania to w zasadzie:

- minimum 2gb ram i w miarę szybka pamięć wewnętrzna tak abym nie musiał się martwić że po miesiącu telefon zacznie mulić ;)
- jak wyżej aktywny dual sim,
- bateria trzymająca minimum 2dni! ( z internetu korzystam w ciągu dnia głównie po pracy około 2-3 godziny dziennie, w gry nie gram)
- jasny wyświetlacz tak aby w słoneczne dni nie musiał się domyślać co na nim widać ;)
- dobry tylni aparat,
- no i minimum 32gb pamięci,

Co ważne telefon musi być nowy i najlepiej do kupienia w jakimś stacjonarnym markecie saturn, nie dla idiotów, euro, i ci co niskie ceny włączają już któryś miesiąc. W ostateczności może być jakiś renomowany sklep  internetowy.

Za wszelką pomoc i sugestię bardzo dziękuję! :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez tomek_132
Link to post
Share on other sites

Jak nacisk na baterie to zobacz telefon Lenovo ZUK Z1, ma akumulator 4100mAh, snapdragona 801, 3GB RAM, 64GB ROM i czujnik biometryczny, nie wspominając o usb C. telefon w promocjji na JD za 230$

 

smartfon dostał włąśnie aktualizację do Androida 6 i oficjalny  cyanogen 13

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Jak nacisk na baterie to zobacz telefon Lenovo ZUK Z1, ma akumulator 4100mAh, snapdragona 801, 3GB RAM, 64GB ROM i czujnik biometryczny, nie wspominając o usb C. telefon w promocjji na JD za 230$

 

smartfon dostał włąśnie aktualizację do Androida 6 i oficjalny  cyanogen 13

A coś podobnego z polskiej dystrybucji? Albo chociażby europejskiej (Niemcy)?

Link to post
Share on other sites

Patrząc na takie które są w sklepach które wymieniłeś to żaden nie spełnia Twoich wymagań
Z ramem to jeszcze luz
Bateria to już duży problem i te minimum 2 dni
Aparat nie wiem jak w Twoich oczach wygląda dobry
No i pamięć. Teraz jest tak że w telefonach dual sim możesz włożyć 2 karty sim bez karty pamięci albo kartę sim oraz kartę sd. Teraz 2 sim i dodatkowo sd jest rzadko spotykane. Te co opisałem to mają zazwyczaj 16gb wbudowane lub nawet 8 z czego zostanke z tych 16 ok 10. W tej nic nie pasuje do Twoich wymagań

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Patrząc na takie które są w sklepach które wymieniłeś to żaden nie spełnia Twoich wymagań

Z ramem to jeszcze luz

Bateria to już duży problem i te minimum 2 dni

Aparat nie wiem jak w Twoich oczach wygląda dobry

No i pamięć. Teraz jest tak że w telefonach dual sim możesz włożyć 2 karty sim bez karty pamięci albo kartę sim oraz kartę sd. Teraz 2 sim i dodatkowo sd jest rzadko spotykane. Te co opisałem to mają zazwyczaj 16gb wbudowane lub nawet 8 z czego zostanke z tych 16 ok 10. W tej nic nie pasuje do Twoich wymagań

A xiaomi redmi note 3? Huawei p8 lite? Lenovo zuk z1?

Edytowane przez tomek_132
Link to post
Share on other sites

 

 

aktywny dual sim
mało który smartfon to ma, niby ludzie piszą że Xiaomi Mi4C taki ma a nawet na stronie producenta pisze, że to Dual sim w wersji Stand-by. Podobnie z Z3 Dual, który sam myślałem długi czas że jest z active, a teraz kolega mi mówił że go ma i też jest to stand-by dual SIM.

 

Może Oneplus 2 ma Active (wersja X ma stand-by)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...