Skocz do zawartości

Recommended Posts

No teraz dopiero spojrzałem na ten Infinity Game-ON (G111) i zaniemówiłem.Dają GTX 970 za 1600 zł. i procesor za 2900?!Kogo oni tam zatrudniają!Przecież wystarczy procek za 1500 a różnicę dopłacić do GTX 980Ti i wtedy dopiero wydajność pójdzie w górę.Nie bierz tego kompa Golon jak ci dobrzy ludzie radzą zastosuj się do wzoru i tutaj ci złożą trzy razy wydajniejszy komputer w tej cenie!Masz tyle kasy na komputer to super ale nie wyrzucaj jej w błoto.

Link to post
Share on other sites

najbardziej irytuje mnie to ze ktoś się naczyta stek głupot

Puki co nie,ale ponoć directx 12 ma wspierać wielowątkowość

Marketing robi swoje, nie zapomnij kupić gamingowego dywanu RGB, podobno dodaje 0,003 FPS.

 

 

Czyli z tego co OP napisał,

 

 

Zastosowanie komputera : Gry 

Maksymalna kwota : około 7000 zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : W najbliższym czasie (Mało precyzyjne)

Których części potrzebuję : Kompletny PC

Czy będę podkręcać sprzęt? : W przyszłości

Rozdzielczość mojego monitora i model : Brak, planowany 29" 2560x1080 IPS

Specjalne wymagania : Możliwość rozbudowy

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Nie nadają się.

Własna propozycja zestawu :  Gotowiec

Inne :"Może coś ze skylake 6700k może 5820k niewiem czy to nie jest przerost moich ambicji,ale w poprzednim zestawie nie wyrabiał mi procesor ze stajni amd i mam uraz."

 

Już na start opisując ten gotowiec:

- Procek na odświeżonej platformie i prawdopodobnie nic więcej pod 2011-v3 nie wyjdzie

- Nie podają modelu GTX'a(No ale panie, to je 970)

- 5 śmieciowych wiatraków od SPC po kilkanaście złotych i niewiadomy cooler CPU też od SPc, nie zdziwiłbym się gdyby to był Spartan.

- Dysk SSD na kiepskich kościach(840 EVO)

- Zasilacz o dość przeciętnej wydajności jak na taki zestaw(certyfikat bronze)

- Gladius m30 to również przeciętna buda, nawet poskąpili 8 złotych do M35 która ma lepszy przepływ powietrza.

 

Za taką kwotę można złożyć wydajniejszy zestaw z lepszą kulturą pracy.

Edytowane przez Petruss
Link to post
Share on other sites

Ok,nikt nie potwierdził że dobrze kombinuje więc w to nie wchodzę.Ale chciałem żeby kilka osób wypowiedziało się na ten temat.Tyle czekałem to poczekam jeszcze na rychłe wyjście nowych grafik i wtedy założę nowy post,zastosuję się do wzoru i bez mądrowania wysłucham porad znawców tematu.Dzięki za szczere wypowiedzi. :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Ok,nikt nie potwierdził że dobrze kombinuje więc w to nie wchodzę.Ale chciałem żeby kilka osób wypowiedziało się na ten temat.Tyle czekałem to poczekam jeszcze na rychłe wyjście nowych grafik i wtedy założę nowy post,zastosuję się do wzoru i bez mądrowania wysłucham porad znawców tematu.Dzięki za szczere wypowiedzi. :zamykamy:

No wreszcie zrozumiałeś i najważniejsze że nie dałeś się zrobić w bambuko:)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli czekasz na nową generację to najwcześniej z średniego segmentu cenowego wyda coś AMD, bo jak na razie wygląda na to, że zieloni są w tyle. Trzeba się jednak liczyć z tym, że ten średni segment może nawet zawitać dopiero za rok.

Link to post
Share on other sites

Witam po pewnym czasie."Myślałem" i dojrzałem."nos_tro" przestraszył mnie zbyt długim czekaniem na nawą grafikę.Zdecydowałem się na trzy pod zespoły : I5 6600k,msi z170a gaqming pro, gtx970(z założeniem przyszłej wymiany na "paskala")za podpowiedź co do reszty byłbym wdzięczny.Wpadł mi w oko monitor LG 29um67 (2560x1080).Mam obawy czy w 21:9 grafika będzie  mi wyrabiać i w związku z tym pytanie, czy po zmianie rozdzielczości na 1920x1080 będę miał po bokach czarne pasy,czy rozciągnięty obraz? 


Ps. Wydawało by się że chłodzenie wodne jest wydajniejsze od "tradycyjnego" czemu więc jest tak mało popularne?  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...