Skocz do zawartości

Karta tymczasowa 100/150 zł


Recommended Posts

Witam, postanowiłem poczekać na polarisa oraz zobaczę jak spadną ceny nvidii, do tego czas chciałbym zakupić używaną kartę do 100-150zł, głównie pod CS:GO i inne gry tego typu aby wyciągnąć 60-100 FPS, myślałem na GT610 bądź któryś z radeonów, z góry dzięki za propozycje.

Zasilacz: Chieftec 350EB-101A (350W)

Link to post
Share on other sites

5770/6770/GTS 450. Zasilacz da radę. 

Tak, a zasilacz na pełnym obciążeniu te karty biorą średnio 110W pod obciążeniem, a w tym zasilaczu jedna linia ma zaledwie 120 druga 180, a gdzie reszta podzespołów. Musi być zapas, bo go przepali zresztą nie wiadomo jaką ma sprawność też nie pierwszej nowości zasilacz.

 

Moim zdaniem odpowiednim zakupem i jako tymczasowa karta będzie tutaj 5670 (60W).

http://allegro.pl/xfx-hd5670-1gb-128bit-gddr3-hdmi-dx11-gwar-i5939109461.html

http://olx.pl/elektronika/komputery/akcesoria-i-czesci/q-5670/

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące sprawdzania tego typu karty pod względem działania, w jaki sposób najlepiej sprawdzić poprawne działanie karty graficznej itp.znalazłem ciekawą ofertę Radeona 6670 4GB, podobno było w nim wymieniane chłodzenie na lepsze, czy taka ingerencja w układ grafiki może zaszkodzić itp?

Link to post
Share on other sites

6670 jest słabszy od 5770, i podejrzewam że ten 6670 jak ma 4gb ram to na ddr3, a to już wg. porażka. W cenie 150zł to jak wyżej pisano : GTS 450 lub Radeon 5770. Z tymi GPU i  i5-2400 PSU da radę.

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Co do licytacji którą podał "daryzda" to mogę potwierdzić większość informacji co do wydajności karty. W zależności od procesora na średnich ustawieniach można śmiało pograć w nowe gry, ja grałem w Crysis3, FC3, FC4, BF3, BF4, GTA5.

Oczywiście HD 7850 jest wydajniejszy doradzam jednak do nowych gier szukać wersji z 2gb vram, ale jak karta tymczasowa to 1gb też starczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...