Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak jak w temacie po przejrzeniu forum i subiektywnych przemyśleniach wyselekcjonowałem powyższe dwa smartfony. Mój budżet to ok. 1300 zł. I odnośnie tych telefonów mam kilka pytań a mianowicie:

1. Jak wypadają względem siebie aparaty? Czy jest jakaś duża różnica między nimi i który rzecz jasna wygrywa?

2. Jak wiadomo x play jest nowym telefonem z czystym andkiem, a g3 już prawie dwuletni z nakładką i w związku z tym nasuwa mi się pytanie jak ze wsparciem dla tych telefonów? Czy jest szansa że g3 będzie jeszcze wspierany czy raczej to już koniec dla niego? Bo x play powinien te 2 lata być wspieranym, zgadza się?

3. Przeglądając stronę lenovo trafiłem na coś takiego : "Dziękujemy za zainteresowanie produktami Lenovo. W Polsce nie zostały jeszcze wprowadzone smartfony – te które są dostępne na rynku pochodzą z nieautoryzowanych źródeł. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na fakt, że smartfony Lenovo nie posiadają jeszcze certyfikacji Uniii Europejskiej, dlatego też nie możemy wziąć odpowiedzialności za ich pracę. Informujemy, że do czasu oficjalnego wprowadzenia produktów na teren Polski, serwis Lenovo nie udziela pomocy technicznej w przypadku jakichkolwiek problemów." http://shop.lenovo.com/pl/pl/services-warranty/#swSPCzy faktycznie nie ma oficjalnej dystrybucji w Polsce ???? Więc zatem jaką gwarancję oferują sprzedawcy?

 

 

Zainteresował mnie jeszcze honor 7 ale jego koszt jest większy. Uważacie że warto dopłacić do niego patrząc na płynność/aparat/wsparcie/bateria?

Link to post
Share on other sites

Ciekawa opcja nawet skłonny byłbym zastanowić się nad zainwestowaniem w one plus two bo specyfikacje mają naprawdę dobrą ale nie całkiem jestem przekonany co do marki

OnePlus Two jak wyżej - nie wart swojej ceny. Lepiej poszukać Galaxy S6 / LG G4 używki w dobrym stanie. OnePlus One warto brać ze względu na dobrą cenę względem tego co oferuje - 64 GB ROM, 3 GB RAM, Snapdragon 801. Do tego masz standardową dostawę za darmo, a płatność przez PayPal za darmo jeżeli masz odpowiednią ilość środków na koncie.

Mogę Ci powiedzieć jak wygląda, ale mój będzie dopiero w środę i pewnie do tego czasu nie będzie go już :P

Telefon przyszedł przeszedł dzień wcześniej - mam go w swoich rekach :) dla zainteresowanych dwa zdjęcia na szybko: https://copy.com/7rjvnIDYUDwsDFus. Jak ktoś ma więcej pytań to zapraszam na priv.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...