Skocz do zawartości

Zestaw dla giercomaniaka w granicach 3500 - 4000


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna komputera tzw. ''składaka''. Mój budżet wynosi 3500 - 4000 złotych.

Niestety nie bardzo znam się na nazwach części jakie powinien mieć taki komputer.

Komputer ma być typowo do gier. Chciałbym, żeby Wiedźmin 3 i Gta V zadziałały na wysokich lub ultra ustawieniach graficznych i aby gra działała płynnie, przynajmniej powyżej tych 60 fps.

Czy za taka cenę jest możliwe złożenie takiego komputera?

Jeśli tak to proszę o podanie nazw wszystkich części jakie powinienem zamówić.

Z góry dziękuję za pomoc. 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

ok poprawione 

 

 

  • Zastosowanie komputera : Tylko i wyłącznie gry
  • Maksymalna kwota : 4000 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : koniec lutego
  • Których części potrzebuję : ''bebechy'' i obudowa - własciwie wszystko
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Dopiero kupie
  • Specjalne wymagania : --------
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : -------
  • Własna propozycja zestawu : -------
  • Inne : Tak jak napisałem piętro wyżej, Wiesiek 3 i Gta V na ultra, bądź przynajmniej na wysokich ustawieniach.
  • + proszę o konkretne nazwy części i jeśli można prosić to jakieś linki do testów na youtube.
  • Dziękuję i pozdrawiam :)
Link to post
Share on other sites

Przez miesiąc aż tak wiele raczej się nie zmieni. Jedynie można liczyć na kosmetykę cen. Złoty stoi coraz gorzej i może być już chyba tylko gorzej. 

 

 

 

Rozdzielczość mojego monitora i model : Dopiero kupie

 

W tym budżecie 4000 zł ?  

Link to post
Share on other sites

No właśnie, złoty stoi coraz gorzej, dlatego zestaw polecony teraz za ten ~miesiąc może kosztować parę stówek więcej i będzie płacz, że trzeba ciąć nie podzespołach. Poza tym dostępność i opłacalność co niektórych podzespołów może się pozmieniać, dlatego nadal uważam, że rozważanie nad tym zestawem teraz jest stratą czasu, bo i tak bezpośrednio przez zakupem trzeba będzie nad nim ponownie przysiąść.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...