Skocz do zawartości

Monitor/monitory do montażu 4k


Recommended Posts

Witam, od roku filmuje z drona, a od niedawna zacząłem się bawić w montaż wideo. cześć obrabianych przeze mnie materiałów jest w 4k. Czy do obróbki 4k wystarczy monitor FHD? czy wypadałoby mieć coś w wyższej rozdzielczości? komfort pracy z pewnością jest lepszy na dwóch monitorach, znacznie większa przestrzeń robocza i możliwości konfiguracji widoku projektu, niestety zwiększają się też koszta. Co polecacie? jeden monitor 4k/wqhd? czy 2x FHD? przy okazji podajcie modele - budżet 1500-2000 zł

Link to post
Share on other sites

nie rozumiem Cie, może dlatego że Ty nie rozumiesz mnie...

 

1. wyraźnie poprosiłem o podanie propozycji zestawu monitorów bądź jednego monitora do montażu materiałów 4k, w budżecie 1500-2000 zł.

2. za 2000 zł można kupić monitor 4k, czy taki monitor nadaje się do montażu tego nie wiem, gdybym wiedział pewnie nie przeczytałbyś tego posta 

3. jeśli uważasz że rozwiązań najtańszych szuka się w sklepie nie dla idiotów to gratuluje

4. jesteś moderatorem, masz nabite kilkanaście tysięcy, a nie potrafisz udzielić odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie również gratuluje tobie i całemu benchmarkowi

5. jeśli uważasz że 2000 zł to małe pieniądze, a monitor o takiej wartości to rozwiązanie dla biedaków to cieszę się że Tobie się udało i żyjesz lepiej niż przeciętny Polak i możesz pozwolić sobie na lepszy sprzęt.

6. pewnie skorzystasz z praw, które ci przysługują i usuniesz ten niewygodny wpis/temat trudno, poszukam na bardziej dojrzałym forum, tu już kilka razu byłem na cenzurowanym

 

Jeśli jednak temat nie zostanie usunięty, jeszcze raz zapytam:

 

Monitor/2 monitory do montażu 4k. optymalny zestaw do kwoty 2000 zł?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...