Skocz do zawartości

smartfon do 1200 zł Gry Facebook Internet


Recommended Posts

Szukam smartfonu dla brata, który interesuje się głównie grami.

Zależy mi na wydajnym produkcie, który poradzi sobie z grami, facebookiem, messangerem, instagramem oraz YouTubem.

Oczekiwania od telefonu to głównie wydajność, przyjazna nadkładka androida oraz dłuższy czas pracy na baterii. Możecie coś polecić w cenie do 1300 zł?


Wpadły mi w oko następujące modele:


www.sferis.pl/b/44451-smartfon-samsung-galaxy-a3-2016-lte-starter-play-9gb-zestaw-akcesoriow.html

 SAMSUNG GALAXY A5 - dlaczego jest tańszy od tego Galaxy A3 2016? Chodzi o rok produkcji? Czym się różnią?


LENOVO MOTO X Play - bardzo fajny widziałem w salonie stacjonarnym



LG G FLex 2 odpada z uwagi na kształ urządzenia.

Link to post
Share on other sites

A3 i A5 jeśli chodzi o gry to słabizna. Sredniaki

A3 2016 to nowy model z 2016 roku

Moto X to całkiem niezła opcja

Do gier dobry też będzie Xperia Z2. Bardzo wydajne podzespoły, dobry ekran i głośniki stereo na froncie.

G3 też dobry ale ma słabszy czas pracy na baterii od Z2

Link to post
Share on other sites

Posiadam MOTO X PLAY już od miesiąca i mogę powiedzieć, że będzie to dobry wybór. Do największych plusów zaliczyłbym baterię.
Przy włączonym non stop WiFi trzyma minimum 2 dni. Na 5,5-calowym ekranie przyjemnie przegląda się wszelakie treści w internecie.
Czasami przyjemnej ogląda mi się filmiki na telefonie niż na komputerze. Co do gier, nie gram w żadne zaawansowane więc nie wiem jak jest z wydajnością. Jeżeli chcesz to możesz podać jakiś wymagający tytuł, a ja go przetestuje i powiem jak przy takim obciążeniu telefon się spisuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...