Skocz do zawartości

Monitor Programowanie / Filmy


Recommended Posts

Witam poszukuje monitora głównie do grania w gry.

  • budżet: 1500zl (można regulować ale nie wiem czy monitor do pracy powinien duzo kosztować)
  • przeznaczenie: 80% programowanie, 15 % filmy, 5% gry ( w sumie grac moge poprostu na lapku)
  • oczekiwania: 24 cale, 16:9/16:10, fullHd, bez migotania, coś co nie męczy oczu, mile widziany lecz nie konieczne pivot i regulacja wysokości
  • warunki w pomieszczeniu (oświetlenie w dzień, oświetlenie w nocy): pomieszczenie w którym pracuje jest średnio oświetlone przez światło dzienne. 
  • model karty graficznej lub skrócona specyfikacja jednostki centralnej (CPU, GPU, mobo, RAM, PSU)
    Laptop Lenovo y700, GTX 960M, HDMI

Moje propozycje:

- Dell u2412

- BenQ_BL2410PT / BenQ_BL2411PT

- LG_25UB55

- Samsung_S24E510CS - tylko nie wiem czy mi nie będą przeszkadzać zakrzywienia w programowaniu

- moze eizo

 

Myślę jeszcze czy nie lepiej będzie kupić teraz monitor tylko do pracy, a później pozbierać i kupić drugi monitor do filmów.

Edytowane przez Lunatic199x
Link to post
Share on other sites

 

 

moze eizo

 

tak,

EV2455, ewentualnie 2450 jak budżet przytrzyma, niestety do ergonomicznych proporcji trzeba słono dopłacić

grać i oglądać też możesz na nim śmiało

 

 

 

Myślę jeszcze czy nie lepiej będzie kupić teraz monitor tylko do pracy, a później pozbierać i kupić drugi monitor do filmów.

 

nie, na małym słabo się będzie pracować, a duży do filmów to będzie kaszanna

jak już ci zależy na przekątnej odłóż na TV

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...