Skocz do zawartości

Dyskusja na temat polecanych układów dźwiękowych.


Recommended Posts

opa301b na buforze i 2x burson audio ss v5 muzyka wszedzie muzyka scena jest niesamowicie duża a potęguje to przestrzeń miedzy instrumentami bardzo fajne jest dolne pasmo dociążone i niezwykle szczegółowe ni i gór uporządkowana jest jej dużo ale nie kuje po uszach

nawet mi się sprawdzać jak z reszta lata pusciłem mozarta sączę %  i jest banan :]

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Yulong D200 zasługuje na wszystko co zostało w tym temacie napisane.  W porównaniu do hlly to dźwięk jest bardziej "docięty" na większej scenie z lepszą separacją  i o niebo lepszy wzmacniacz. 

Link to post
Share on other sites

Hej, widzę że jesteście w obyci w temacie odnośnie układów dźwiękowych
mam do was takie pytanie jaką kartę dźwiękowa polecacie do PC do kwoty 300 zł
obecnie korzystam z głośników logitech 5400 THX  na integrowanej karcie  7-1 Realtek ALC-892
Czy po zakupie karty dźwiękowej odczuje różnice a raczej usłyszę ? :-)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady, nie ogarniam tego tematu, w necie piszą różne rzeczy że kupisz kartę dźwiękową i masz ogień w uszach
i powiem wam koledzy sceptycznie do tego podchodzę teraz płyty główne maja karty dźwiękowe kiedyś nie miały, wiec człowiek kupował sound blastery i inne cuda by mieć dźwięk i to rozumiem. A ja Pieca używam przeważnie do gier, komunikowania się przez mikrofon i oglądania filmów. Szkoda mi inwestować w nowe głośniki tym bardziej że stare kupiłem za 500 euro dawno temu. A głośniki działają do dziś tak samo dobrze jak wtedy mimo że cena ich wynosi +/- 200zł chyba że by je szlag trafił ale puki co się nie zapowiada.
Chociaż jeśli nie wymieniam głośników to może słuchawki sobie wymienię
możecie coś polecić, coś co będzie ewidentnie lepsze od tego co mam i zarazem adekwatne do ceny
a posiadam dwie pary :
-Tracer Dragon

  • Czułość: 113dB+/-3dB
  • Długość przewodu: 2,0 m
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  • Regulacja głośności
  • Rozmiar słuchawki: 50 mm
  • Kolor: czerwono-czarny
  • Impedancja:32 Ohm
  • Mikrofon
  • Złącze: mini-jack

- Pioneer SE-M290

  • Rodzaj urządzenia słuchawki
  • Sposób podłączenia Przewodowe
  • Długość przewodu 3,5 m
  • Rodzaj wtyczki mini jack (3,5 mm)
  • Słuchawka/słuchawki
  • Typ słuchawek stereo
  • Mocowanie do uszu nauszniki
  • Czułość słuchawek 102 dB/mW
  • Pasmo przenoszenia słuchawek 5 Hz ~ 25 kHz
  • Impedancja słuchawek 32 ohm
  • Maks. moc wejściowa słuchawek 1200 mW
  • Cechy dodatkowe słuchawek/słuchawki pozłacane wtyki
  • regulacja opaski na głowę
  • welurowe wykończenie poduszek

nie znam sie na danych technicznych wiele mi one nie mówią, ale wam coś może powiedzą ;-)

słuchawki i mikrofon nie muszą być w zestawie razem
z góry dzięki wielkie za pomoc :)

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

W co warto celować przy takich głośnikach/zastosowaniu i co uważasz za niedrogą? Oczywiście w grę wchodzą karty używane, ale siedzę na Windows 10 i zależy mi na braku problemów ze sterownikami.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

nikt tobie nie zagwarantuje stabilności działania sterowników , to bolączka każdej manufaktury w tym segmencie.

 

do 120zł szukaj Xonara DX oraz do 100 zł X-Fi Titanum. Jak znajdziesz AIM SC8000 na PCI również możesz śmiało brać.Tylko zaznaczam nie każdy odczuje różnice jakościową na tych głośnikach.

Link to post
Share on other sites

No to się trochę pochwalę a co tam

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160407/9db1d45cc6ecb2d529abbc94ba46377f.jpg

 

Wygląda kozak a gra też kozak

Zero brumow zero szumów bez sygnału

DT 990 w końcu grają tak jak powinny

Ts 671 no brak słów porostu oj te słuchawki uwielbiają elektrownie

Jako pre AMP też się bardzo dobrze spisuje bardzo ładnie niskie tony się układają i nisko na nim schodzą

Niestety tylko 30minut testów z czego 10 samego wygrzewania i powiem wam że już miałem dzwonić o urlop na rzadanie ostatkiem sił się powstrzymałem :)

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bleck55 mnie to bardziej ciekawi ten Expresivo, długo go masz, czy można wiedzieć za ile kupiłeś i czy przypadkiem nie chcesz go sprzedać mnie? I w ogóle czy mógłbym prosić o napisanie co o nim myślisz?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...