Skocz do zawartości

Nowy smartfon do 700zł


Recommended Posts

Zdecydowanie Xiaomi. Sam miałem taki dylemat, ale wybrałem najlepszą opcję. Redmi Note 2 kupiłem za 670 od prywatnej osoby, teraz pewnie za 650 byś złapał. Lepsze parametry, a przede wszystkim interfejs Xiaomi, czyli MIUI dostępny jest w cotygodniowej aktualizacji MIUI Polska, który jestem pewien że bardziej przypadnie Ci do gustu niż Flyme. Wersja bez Pro, czyli 16GB robi ok. 47k wyniku w antutu. Dodatkowo polecam dokupić etui + szkło, w takim zestawie wytrzymał kilka dni temu upadek z 2 metrów :) Jak masz jakieś pytania to śmiało

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem na Xiaomi właśnie z Windowsa i cóż, to jest jak na nowo odkryć smartphony, kompletnie inny świat. Moim zdaniem sprawuje się on bardzo dobrze, ale w telefonach niższej półki, a skoro planujesz 700 złotych to zamiast pchać się w używane byłe flagowce, to najlepiej je wydać właśnie na RN2.

Link to post
Share on other sites

Koledzy a co powiecie na meizu m1 metal. Niedawno cos takiego wyszlo i naprawde mi sie podoba. Fajne szklo 2.5 d  z przodu i caly metalowy tyl. 2 karty sim oraz mini sd. Zastanawiam sie rowniez na xiaomi redmi note 3 - tez naprawde fajnie sie prezentuje . NIestety nie mialem jeszcze zadnego chinczyka i obawiam sie co to bedzie z takimi telefonami za kilka lat. Jak tu bedzie w szczegolnosci z bateria bo nie ma szybkiego dostepu. Co bedzie jak np po roku wysiadzie? Moze ktos cos wie na ten temat. We flagowcu markowym to i po 3 latach bateria jest calkiem w porzadku a tu nic nie wiem na ten temat. Dodatkowo to cale iphonowe srodowisko graficzne. Czy to jest fajne i dobrze integruje sie z aplikacjami z google play. Podoba mi sie idea stworzenia iphone za male pieniadze bo 4tys zlotych za telefon to naprawde jest suma z kosmosu. Wiekszosc uzytkownikow iphone ma je w abonamencie i buli w ratach. Ja chce kupic telefon od razu. Suma 600-900 zl wydaje sie w miare logiczna za takie urzadzenia. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...