Skocz do zawartości

Prosta myszka do 200zł


Recommended Posts

§  Budżet: 200zł
§  Jakiej myszki obecnie używasz: Vakoss TM-688UX choć wolałem poprzednią A4 Tech EVO Opto 013D (ze względu na długość)
§  Jaką masz obecnie podkładkę: czarną, w sumie tyle mogę powiedzieć ponieważ nie ma żadnej nazwy na niej, ale niby jakaś dla graczy
§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1200-1600
§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: różnie, między 15-18 cm
§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Z gier częściej granych to Heroes of the storm, ale raczej ciężko o konkrety, fps'y
§  Ile przycisków używasz w myszce: LMB, RMB, i kółko, nie potrzebuję żadnych dodatków
§  Chwyt: preferuję raczej palm grip, czasami finger grip
§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14cm jeśli dobrze rozumiem
§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Obecna myszka jest dla mnie zbyt mała, jest też bez przewodowa, wolę na kablu
§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): W sumie im taniej tym lepiej, coś uniwersalnego co nie jest lekkie jak piórko, im mniej dodatkowych przycisków tym lepiej
 
 
P.s pytanie dodatkowe: planują kupić pad xbox'a 360, podobno wystarczy taki do konsoli ale w sklepach widziałem 2 wersje, do konsoli i do pc, czym tak naprawdę różni się ta do PC ? i czy lepiej szukać po sklepach czy raczej alledrogo?

Link to post
Share on other sites

kup sobie A4tech A9(lub A90) droższa ze względu na mikroprzełączniki omron lub huano)  do 100 zł masz dobrą mysz w zupełności Ci wystarczy(dobra jakość dobry sensor, wygodna i polecana mycha itp). Ew moge Ci zaproponować CM Storm Alcor, to już jedna z lepszych myszek na rynku.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

 

 

pytanie dodatkowe: planuje kupić pad xbox'a 360, podobno wystarczy taki do konsoli ale w sklepach widziałem 2 wersje, do konsoli i do pc, czym tak naprawdę różni się ta do PC ? i czy lepiej szukać po sklepach czy raczej alledrogo?

Ktoś wie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...