Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szukam telefon do kwoty podanej powyżej chciałbym aby się nie zacinał, chcę go użytkować przez 3-4 lata Specyfikacje

Procesor: Snapdragon 801 lub nowy (chyba ze chodzi o samsungi)

ram 2 gb lub więcej

Ekran: 4,7-5,5

Musi być KONIECZNIE z tych trzech marek: SONY LG SAMSUNG

Tak wiem ze na OLX można kupić S6 ale ja kupuje z euro lub mediaexpert

dzięki za odpowiedzi w razie wątpliwości pytać.

Myślałem nad: Sony xperia Z2

Edytowane przez Spajd
Link to post
Share on other sites

Jak rozważasz Z2 to kup już Note4. Wielkościowo to samo - a Note 4 to kombajn przy starej(ale jarej) Z2 wartej obecnie 800zł.

 

Jeśli chcesz przepłacić o ładnych kilka stów to idź i kup normalnie w sklepie zamiast na allegro/olx od kogoś kto wziął telefon w abonamencie i chce się go pozbyć. Twój wybór.

Link to post
Share on other sites

Ma mieć dowó zakupu - jeśli to sieć np. T-Mobile to jest duża kartka gwarancyjna jako Faktura. Musisz ją mieć lub ksero do gwarancji.

W Play dają paragon do książeczki gwarancyjnej + pieczątkę.

W Orange tak samo jak T-Mobile.

 

W Plusie nie wiem jak jest.

 

Ogólnie telefony z Orange teraz nie mają już sim-locka a jak już to przez 30 dni można go ściągnąć kodem który dostajesz SMSem.

 

Te dwie oferty od "Prywatny" podejrzane - ma 2 telefony nówki po atrakcyjnej cenie a do tego jeden od operatora a drugi ze sklepu...dziwne aby ktoś brał telefon aby sprzedać i stracić 6 stówek. Albo wałek albo gość bierze na raty gdzie się da i zawija.

 

Kupno na allegro - wysyłka OK.

Ale na olx TYLKO osobiście żadnych przedpłat, zaliczek itp.

Link to post
Share on other sites

Witam znalazłem S6 32 gb za 1760 zł i mam zamiar go kupić i mam jedno pytanie bo naczytałem się w internecie że w nim bateria jest kiepska i krótko trzyma czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat i czy ktoś posiada ten telefon i może mi o tym powiedzieć?


jednak nie mogę mieć telefonu z allegro czy z olx i czy ktoś może mi podać najlepszy telefon do 1600-1800 zł telefon z LG SONY lub SAMSUNG


noi chyba wezme lg g3 bardzo podobny do z2 a kilka stówek zostanie w kieszeni starczy mi na akcesoria

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...