Skocz do zawartości

Problem z grafiką


Recommended Posts

Witam, mam dziwny problem, jak wyłączę monitor w czasie gdy komp jest włączony (zawsze tak robię gdy gdzieś idę) a potem chcę go włączyć to słyszę w słuchawkach dźwięk jakbym podłączał pendrive do kompa a na monitorze jest napisane No Signal i po chwili monitor się wyłącza i świeci pomarańczowa dioda. Często tak jest gdy np. gram w grę i biorę ctrl+alt+del żeby zminimalizować to słyszę dwukrotnie dźwięk systemu jakbym pendriva podłączał i monitor ganie i jest napisane no signal.

 

Gdy monitor gaśnie komputer nadal działa i wszystko można robić tyle że monitor jest wyłączony. Grafika to gtx 285 oc a sterowniki pobrałem najnowsze ze strony NV.

 

Jak jużzgaśnie monitor nie pozostaje mi nic innego jak reset - najlepsze jest to że jak reset wezmę to komp się włącza a monitor nie tylko pisze no signal i muszę wyłączać z zasilania komp żeby znowu było dobrze,

 

w czym leży problem ? tego kompa z tą grafiką mam ok. tydzień.

Link to post
Share on other sites

Miałeś 4890, a teraz 285? Czemu tak? Tylko podczas idle czy nieużywania tak się dzieje?

i tak i tak

 

wczoraj odpaliłem FurMarka i dałem bez AA i robił się benchmark

potem ustawiłem AAx8 lub 16 i okienko furmarka zrobiło się całe czarne,było słychać dżwięk systemu jakbym tego pendriva podłączał :) ekran zgasł na 2 sec i znowu się włączył a furmark się się wyłączył bo wyskoczył błąd że program został zamknięty

Link to post
Share on other sites

tzn? jest to wersja oc ponoć fabrycznie podkręcona

 

@: gram sobie w gta4 wszystko ładnie pięknie, wyłączam grę i po wyłączeniu ten sam dźwięk systemu i ekran n signal :)

 

może trzeba wgrać nowy bios do grafy ?

 

 

@: za każdym razem gdy wyłączam GTA ekran gaśnie, dzwięk systemu i no signal

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...