Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Szukam telefonu do 1200 zł. Telefon ma służyć przedewszystkim do internetu czyli LTE musi posiadać, od czasu do czasu jakieś gry i do robienia zdjęć zarówno przedni jak i tylni aparat(głównie przedni). Telefon ma mieć 5'-5,5'. Telefon ładuje i tak wieczorem więc, żeby cały dzień trzymał. Myślę o 1+X.

 

Link to post
Share on other sites

Całkiem dobra opcja

A jakie te gry? Jak jakieś średnio zaawansowane to Huawei P8 byłby dobry. Jeśli bardzo zaawansowane to niestety niebardzo bo ma słabawe GPU ale poza tym to świetne urzadzenie

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Najbardziej przypadły mi do gusty Lenovo z moim proponowamy OnePlusem. Więc jak wygląda Lenovo vs 1+X? I jeszcze takie pytanie jak te telefony za 1200zł wypadają przy 800zł?


@edit.

Lenovo i 1+X odpuściłem sobie. Zastanawiam się nad wyborem Honora 6 i LG G3. Który z nich jest lepszy? I którego byście wybrali?

Edytowane przez DucksDick
Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się nad wyborem Honora 6 i LG G3. Który z nich jest lepszy? I którego byście wybrali?

 

Zdecydowanie LG. Póki Huawei nie poprawi się w kwestii aktualizacji nie polecam go osobiście. Zresztą Honor 6 ma kiepskie flaki. G3ka  będzie wydajniejsza. :)

 

Tu masz  najtaniej G3 w wersji 32GB za 1400 zł w morele.net z 24MC GW.  :)

 

http://www.morele.net/smartfon-lg-g3-32gb-white-691727/

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja bym poczekał na twoim miejscu aż wejdzie do tych sklepów Xiaomi Redmi Note 3 Pro, ma mocniejsze bebechy niż Mi 4c.

Jakby co to snapdragon 650 jest mocniejszy niż 808.

a g***o prawda... tylko dwa głowne rdzenie ma mocniejsze... ale troche niżej taktowane

w 650 masz 2x A72 1.8 ghz, a w 808 2x A57 2 ghz i tylko tym parametrem 650 jest lepszy od 808...

a tak to 650 ma grafike ciut słabszą, LTE niższej kategorii no i jest bardzij prądożerny bo wykonany w procesie 28 nm (808 w 20nm)

 

650'tka jest pomiędzy 805 a 808 :)

 

Ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy Mi 4c a Redmi Note 3 Pro to wziałbym tego drugiego ^^ sam w sobie jest zacny :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...