Skocz do zawartości

Ebooki z Amazon.com na Onyx Boox Classic - DA SIĘ?!


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sando,

Recommended Posts

http://www.euro.com.pl/czytniki-ebookow/onyx-boox-c65s-classic-czarny-etui.bhtml?gclid=Cj0KEQiAn8i0BRDur-HV1PCTy4UBEiQAPuFr9Ad_6x7A5UTHg5DCR8Hu3NSnG_h3BUJRkwGaRJ97eUoaAgu28P8HAQ&gclsrc=aw.ds

 

Kupiłem sobie taki dość tani czytnik ebooków, już zdążyłem wgrać na niego trochę książek z kompa, w przyszłości planuję dokupić nowe pozycje i tu nasuwa mi się pytanie: Czy ebooki ewentualnie zakupione na amazon.com da się wgrać w miarę bezproblemowo na ten czytnik? Z tego co widzę, pewne pozycje są dostępne tylko na amazonie (pomijam jakieś pirackie skany na warezach, bo mnie one nie intersują), stąd wolę się upewnić, zanim wydam jakikolwiek hajs na e-książki... Ktoś tak kupował i wgrywał na Onyxa?

Najfajniej by było móc pobrać książkę na PC i wrzucić na kartę pamięci w  czytniku... Da się tak?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Oczywiście że tak. Ebooki zakupione na amazonie możesz sobie w każdej chwili pobrać na komputer. Nie kojarzę teraz w jakim formacie je domyślnie pobiera, ale jakby co zawsze możesz je w ciągu kilku sekund przerobić na dowolny inny - polecam do tego program Calibre.

 

Tak więc, jeśli nie masz problemu z połączeniem Onyxa z kompem, to luźno wgrasz na niego co tylko chcesz. Amazon pod tym względem jest jak każda inna księgarnia z ebookami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Git, chciałem się tylko upewnić, czy te książki od nich da się ot tak pobrać na kompa i wrzucić na co się chcę. Dziękuję, w takim układzie chyba można już zamknąć wątek...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...