Skocz do zawartości

Jaki telefon do 1000-1500zł?


Recommended Posts

Witam

 

Potrzebuję fachowej pomocy chcę kupić telefon w tym przedziale cenowym ale nie wiem kompletnie na co się zdecydować obecnie mam Galaxy s4 mini, ale niestety słaba bateria mały wyświetlacz i czas na zmianę. 

 

Do czego będzie służył telefon? - Do przeglądania internetu, słuchania muzyki, i przede wszystkim robienia zdjęć typu selfi więc zależy mi na dobrej przedniej kamerce jak i tylnej. 

 

Jaki system operacyjny? - Tylko android 

 

Bateria - Zależy mi jak największej baterii żeby nie ładować go co 5 godzin coś celowałbym w minimum 3000 mha

 

Jaki wyświetlacz?  -  Od 5cala wzwyż interesuje mnie tylko duży ekran chociaż wolałbym 5.5 cali 

 

Jak na razie moje typy to : Motorola moto xplay, Motorola 3 gen, honor 6 plus

 

Podawajcie swoje typy doradzajcie i dziękuje za pomoc pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Moto X play to niezła opcja. Bardzo dobra bateria, prawie czysty android.

Ja dodałbym jeszcze Honor 7. 2 bdb aparaty a na przodzie jest jeszcze dioda Led. Do selfie się przyda. Fajny ekran, bardzo funkcjonalny czytnik linii papilarnych, dodatkowy przycisk funkcyjny i niezła bateria. No i jest świetnie wykonany

Jeśli selfie takie ważne to zerknij na HTC desire eye. 13mpx na przodzie. Nie wiem czy można go jeszcze nowego dostać. Musisz poszukać

Jeśli dolozylbys że 100 to kupiłbys LG G4. Jest w ściślej czołówce najlepszych smartfonow tej generacji. Świetny aparat tylni i bdb przedni. 5.5 cała. Minusów zbyt wiele nie ma

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie polecam Honor 7. Sam posiadam i mam podobne wymagania do Twoich. Bateria trzyma minimum dobę, czasem do dwóch dociągam. Zdecydowanie polecam ze względu na aparaty (przód/tył). Dodatkowo solidne wykonanie. Aluminiowa obudowa miała okazje być u mnie przetestowana.. Spadł mi z około 1.5m. Trzask jak z działa. Zagotowałem się, powoli schyliłem by podnieść. Obracam ekranem do góry i nic. Całego oglądnąłem, zero śladu. Z wrażenia sprawdziłem parkiet czy nie zrobił wgniecenia  :rotfl:. Odnośnie płynności nie mam zastrzeżeń. Jedyny minus jaki mogę do niego podpiąć to wystający aparat z tyłu. Szkiełko podobno nie do zarysowania ale wiadomo obchodzę się z nim delikatnie.. Wieloma etui można niemal całkiem zniwelować wystający aparat. 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szkiełko aparatu to szkło szafirowe. Tylko diamentem można zarysowac bo jest twardsze no i tyle.

 

Bzdura :) Rysuje się jak każde inne szkło może trochę wolniej. Mój telefon cały czas noszę w etui Spigen Armor które dobrze chroni aparat a jednak rysy są. Nie wpływa to na jakość zdjęć, ale niech nie wciskają kitu że się nie rysuje :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...