Skocz do zawartości

Myszka dla graczy do MAX. 250 zł.


Recommended Posts

Witam. Mam dylemat w wyborze myszki. Sam sobie wybrałem trzy typy:

- SS Rival 100

- SS Sensei RAW Rubberized albo Glossy

- Razer Deathadder Respawn.

Budżet: 250 zł MAX (im mniej, tym lepiej)

Myszka obecna: Tracer Transformers USB

Podkładka: Roccat Siru

DPI: 800, 7/11 w Windowsie, bez akceleracji

Gram głównie w FPS'y (CS:GO)

Myszkę zmieniam, bo chcę coś lepszego.

 

Nie umiem podać obrotu ani szerokości ręki. Gram palm gripem.

Grałem na Deathadderze Chroma i grało mi się bardzo fajnie, ale np. Rivala nie mogę już chwycić, gdy opieram nadgarstek na podkładce, musiałbym go trzymać w powietrzu.

To chyba tyle! Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Szukaj na aukcji da za 250 od kogoś albo dołóż pisiont złotych albo wiem! Kup Asus rog Gladius :) to taki ciut mniejszy da , i tańszy :) kumpel ma i całkiem spoko , swieci sie na czerwono jedynie ale zawsze to cos :P

Edytowane przez Amok.
Link to post
Share on other sites

Może podam moją opinię nt. wymienionych myszek:1. SS Rival 100 - najtańsza ze wszystkich myszek, posiada fajny program (troszkę ubogi w porównaniu do np. DA C, ale to inna klasa). Minusem może być sensor (?) i DPI do wyboru (500, 1000... zamiast 400, 800...).2. SS Sensei Raw - myszka trochę droższa od R 100, ale ma większe pole do popisu DPI (co 90). Szkoda, że podświetlenie ma tylko jeden kolor.3. DA Respawn - myszka dość tania jak na Razera, posiada wystarczające DPI, fajny program, jeden kolor podświetlenia nie przeszkadza aż tak bardzo, jak w Sensei Raw. Nie wiem czemu ludzie mają o niej tak negatywną opinię.4. Zowie ec1-a - brak programu i podświetlenia, co, nie ukrywam, jest dla mnie dużym minusem. Podobno bardzo dobrze wykonana i ludzie sobie chwalą. Droga jak na myszkę mniej znaną i bez bajerów.5. DA C - super myszka, ale 300 zł na myszkę to już naprawdę dużo.6. Asus Rog Gladius - niby tania, a cena na allegro od zaufanych sklepów od 320 zł :P.No, chyba niczego nie pominąłem. Dodam, że cały czas rosnę i moja dłoń może się zmieniać, choć Rival jest za duży (w ogóle dla mnie to prawie ideał, ale jest za długi :(). Jak ktoś chce jeszcze jakieś podpowiedzi to napiszę :).

O, i chciałbym jeszcze napisać, że w CS:GO mam jak narazie 100 godzin i rangę Silver 3 (po updacie) (jeśli jest to dla kogoś wyznacznikiem)

 

Edytowane przez izid111
Link to post
Share on other sites
Miałem rivala, kane , rivala 100 a mam chrome , co chciałbys wiedziec ? ;D zowie ec2 tez miałem :)

O, to super dla mnie :). Czy jest duża różnica pomiędzy Rival 100 a Rival? Czy Rival 100 jest dużo mniejszy od niego? Narazie tyle ;). Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to zapytam (mam nadzieję, że często korzystasz z tego forum) :)

Link to post
Share on other sites

Zakładam ze myszy szukasz do csgo? Rival100 do palmu przy mojej dłoni 18cm jest taka na styk albo wystają poza klawisze ale grali sie wygodnie mimo to. Kształt ma świetny! Rival był dla mnie nie wygodny bo tam jest rival grip a nie palm. I z palma mi sie robił finger a tego nie trawie. Miałem go 2tyg. Grało mi sie spoko. Ale zle leżała wiec sprzedałem. Jak dobrze leży to dla mnie top1 (przyciski rolka sensor oprogramowanie do ceny)

 

Potem kupiłem r100 i było ok ale rolka gorsza przyciski tez takie miękkie w rivalu idealne , to kupiłem fk1 ( za twarde przyciski , rolka beznadziejna i według mnie jest zle wyważona i kontrola full auto jest taka dzika.. ) w rivalu 100 najlepsza kontrola full auto , nie wiem czemu..

 

Potem wziąłem od kolegi kane v2 na testy i jest spoko ale ale ma dla mnie za twarde przyciski (mam na sprzedaż za 100) ;o potem zamieniłem fk1 na mionixa castora ktory okazał sie ciut mały i przyciski dla mnie sa ultra miękkie (wybredny jestem) wiec wystawiłem ja na sprzedaż tak jak kane (pw jak cos) i ostatnio kupiłem dla brata razer da chrome i dla mnie leży idealnie i przyciski dla mnie super i full auto ślizgacze itp ;) dałem za nia śmieszna cenę wiec tym bardziej ok , 300 bym nie dał. No i tak yo wyglada :) w sumie mam 3 myszki bez gwarancji na sprzedaż dlatego cena okazyjna ale to juz pw jak cos :)!

Link to post
Share on other sites
Zakładam ze myszy szukasz do csgo? Rival100 do palmu przy mojej dłoni 18cm jest taka na styk albo wystają poza klawisze ale grali sie wygodnie mimo to. Kształt ma świetny! Rival był dla mnie nie wygodny bo tam jest rival grip a nie palm. I z palma mi sie robił finger a tego nie trawie. Miałem go 2tyg. Grało mi sie spoko. Ale zle leżała wiec sprzedałem. Jak dobrze leży to dla mnie top1 (przyciski rolka sensor oprogramowanie do ceny)

 

Potem kupiłem r100 i było ok ale rolka gorsza przyciski tez takie miękkie w rivalu idealne , to kupiłem fk1 ( za twarde przyciski , rolka beznadziejna i według mnie jest zle wyważona i kontrola full auto jest taka dzika.. ) w rivalu 100 najlepsza kontrola full auto , nie wiem czemu..

 

Potem wziąłem od kolegi kane v2 na testy i jest spoko ale ale ma dla mnie za twarde przyciski (mam na sprzedaż za 100) ;o potem zamieniłem fk1 na mionixa castora ktory okazał sie ciut mały i przyciski dla mnie sa ultra miękkie (wybredny jestem) wiec wystawiłem ja na sprzedaż tak jak kane (pw jak cos) i ostatnio kupiłem dla brata razer da chrome i dla mnie leży idealnie i przyciski dla mnie super i full auto ślizgacze itp ;) dałem za nia śmieszna cenę wiec tym bardziej ok , 300 bym nie dał. No i tak yo wyglada :) w sumie mam 3 myszki bez gwarancji na sprzedaż dlatego cena okazyjna ale to juz pw jak cos :)!

Czyli ogólnie poleciłbyś Rivala 100? Jak cena/jakość? Duża różnica w 1000 a 800 DPI?

Link to post
Share on other sites

Nie miałem Alcora ktory jest podobno top1 do 150zl i to jego bym Tobie polecił :) kształt jak zowie ec1. Ale rival 100 ze względu na kształt polecam. Napisz pw moze kupisz ode mnie w śmiesznych pieniądzach bo mi to leży ;d

Link to post
Share on other sites
Nie miałem Alcora ktory jest podobno top1 do 150zl i to jego bym Tobie polecił :) kształt jak zowie ec1. Ale rival 100 ze względu na kształt polecam. Napisz pw moze kupisz ode mnie w śmiesznych pieniądzach bo mi to leży ;d

Obczaje sobie tego Alcora. Dzięki za podpowiedzi!

Link to post
Share on other sites

W jakim sensie ? W csgo? Mi sie lepiej kontrolowało full auto na r100. Ale przyciski scroll to lepiej na rivalu. Łatwiej pestkowac itd :D

 

Co do dpi to masz kalkulator , np 800 dpi sens 3.0 to 1000dpi i sens 2.4/5

 

http://www.users.on.net/~frankros/DPI-calc.php

Edytowane przez Amok.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...