Skocz do zawartości

[3000] dobra matowa matryca, 15,6", programowanie


Recommended Posts

Cześć pisałem ostatnio i zakupiłem HP Probook 450 i5-5200u/8gb/240, ale chyba jednak go zwrócę.

Wszystko jest ok, zmieniły mi się nawet priorytety co do FHD, jednak jakość matrycy mnie nie zadowala. 

Sprzęt cały czas stoi obok monitora i widać ogromną różnicę w wyświetlanym obrazie.

Czerń jest szara i dopiero jak mocniej odchylę matrycę w tył, kolory są takie jak być powinny, ale prawy górny róg matrycy robi się wtedy niewyraźny, no i jest to uczucie że patrzy się na wszystko pod kątem. Więc szukam czegoś z lepszą matrycą.

 

Laptop głównie będzie wykorzystywany do programowania (Inteliij, Android Studio, Unity) i nauki. Minimalna ilość gier.

Codziennie będę do niego podłączał zewnętrzny monitor.

Matryca 15,6", koniecznie matowa, FHD lub HD (bez znaczenia), bez systemu, fajnie by było bez napędu.

Ze względu na to, że mało gram myślę że zintegrowana grafika wystarczy, ale proszę także o propozycje z dedykowaną.

 

Moje propozycje:

Dell Latitude 3550 i5-5200U/8GB/500 2700

Lenovo ThinkPad E550 i5-5200U/8GB/500GB/DVD-RW FHD 2750

Acer F5-572G i5-6200U/8GB/1000 GT940M FHD/HD 2600/2500

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Okay, po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że wybiorę coś z tych:




 

Asus kusi mnie i7, ale za to odstrasza klawiaturą (ugina się i w ogóle jakaś dziwna jest).

Acer V3 wydawał mi się być najlepiej zbudowanym, ale jednak ma najsłabszy procesor.

Acer F5 wydaje się być pośrednim połączeniem wydajności procesora i grafiki, z tym, że ja niekoniecznie dużo gram.

 

Nie mam pojęcia, który wybrać :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...