Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam problem z wyborem telefonu używanego.Mam do wyboru kupno telefonu samsung galaxy trend plus z rootem na gwarancji 250zł lub samsung galaxy sIII mini 220zł lub samsung galaxy core 230zł i nie mam pojęcia który wybrać a nie znam sie na telefonach.Proszę o pomoc w wybraniu telefonu DZIĘKUJE :D

Edytowane przez dziku16
Link to post
Share on other sites

W tej cenie android,to nie jest najlepszy pomysł,a już w szczególności budżetowy samsung.Lumia 435 myślę,że powinna być ok.

Mi właśnie bardziej chodzi o samsungi.Czy możesz mi bardziej doradzić z tych telefonów które napisałem według ciebie :/.Napewno wybiore coś z tych telefonów ale właśnie mam problem który?

Mi właśnie bardziej chodzi o samsungi.Czy możesz mi bardziej doradzić z tych telefonów które napisałem według ciebie :/

Edytowane przez dziku16
Link to post
Share on other sites

To już weź tego z rootem i wgraj mu chociaż CyanogenModa, bo inaczej to po kilku tygodniach będziesz cierpiał za każdym razem jak będziesz chciał coś na tym telefonie zrobić. 

Ogólnie jak wyżej, android, a w szczególności Samsung w takim budżecie to głupota.

Link to post
Share on other sites

Ale liczysz się z tym,że te samsungi będą Ci mulić, podczas gdy ta lumia nie będzie.

Koledzy mi lumi naprzykład nie polecają ze sądo du*y

Ale liczysz się z tym,że te samsungi będą Ci mulić, podczas gdy ta lumia nie będzie.

Jakoś koledzy też mają samsungi i nic im nie muli mają tyle aplikacji i gier i ..

Link to post
Share on other sites

Może dlatego że mają S4/ S5/ S6? Zrozum że za kilka miesięcy będziesz żałował że nie kupiłeś Lumii. Nie ma dobrych androidów poniżej 300 zł, jak koniecznie chcesz samsunga to pozbieraj do S4. Aha no i rozumiem że twoi koledzy bardziej znają sie na telefonach niż użytkownicy forum komputerowego???

 

PS. Jest wyjątek- Kruger & Matz Move4 za 249 zł nowy- Android 4.4, 1 GB RAM i czterordzeniowy procek.

Link to post
Share on other sites

Może dlatego że mają S4/ S5/ S6? Zrozum że za kilka miesięcy będziesz żałował że nie kupiłeś Lumii. Nie ma dobrych androidów poniżej 300 zł, jak koniecznie chcesz samsunga to pozbieraj do S4. Aha no i rozumiem że twoi koledzy bardziej znają sie na telefonach niż użytkownicy forum komputerowego??? PS. Jest wyjątek- Kruger & Matz Move4 za 249 zł nowy- Android 4.4, 1 GB RAM i czterordzeniowy procek.

Nie mają s4/s5/s6 a lumi nie chce bo nie ma anroida i jeszcze raz powiem ze bede tylko dzwonić i słuchać muzyki

A sony xperia t/p/j/e1 

Nie mają s4/s5/s6 a lumi nie chce bo nie ma anroida i jeszcze raz powiem ze bede tylko dzwonić i słuchać muzyki

A sony xperia t/p/j/e1 

lub core 2 lub core 2 duos 

Edytowane przez dziku16
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...