Skocz do zawartości

W jakim sklepie Kupić LG G3 bądź HTC One M8?


Recommended Posts

Witam wszystkich. Sprawa dosyć nietypowa bo nie chodzi tutaj jaki telefon wybrać lecz gdzie go kupić. Mianowicie byłem nastawiony na kupno telefonu mocnego do 1600zł (telefon głównie do aplikacji, neta, i średnio do grania) i zawsze marzyłem o HTC One M8 (E8 też by było) i zacząłem szukać na ceneo. Nie jestem przekonany do internetowych sklepów jakiś mało znanych typu outletgsm.pl (allegro odpada) no i patrzyłem na saturn komputronik i tym podobne, niestety do tej ceny HTC nie kupie więc zdecydowałem się na LG G3 i oczywiście z gwarancją dodatkową no i tu się zaczyna. W Saturnie:

LG G3 16gb + gwarancja = 1598zł

LG G3 32gb bez gwarancji =1599zł

telefon ma być na dłuższy czas min 2 lata więc wolał bym z gwarancją. Natomiast inne sklepy już nie będę pisał jak dokładnie ale LG G3 32gb znalazłem za 13XXzł (nie pamiętam dokładnie) i gwarancja dodatkowa ok 160zł na bestcena. HTC też znalazłem na outletgsm za ok 1300zł i gwarancje też można dokupić. i pytanie czy właśnie warto wziąść i kupić na internetowym sklepie tak jak tu np outletgsm.pl bądź bestcena.pl czy już lepiej iść do saturna i tam kupić?

 

Link to post
Share on other sites

Tak racja, na olx są bardzo interesujące oferty szczególnie HTC One M8 za 950zł tylko nie mogę dokupić do tego gwarancji a aktualny telegon już był ze 3 razy na gwarancji :) więc dlatego pytałem o inne sklepy takie jak wymieniłem bo one oferują dodatkową gwarancję tylko czy warto z nich korzystać?

Link to post
Share on other sites

Jedyna oferta jaka mnie skusiła to z okolic moich HTC One M8 za 950zł nowy i znalazłem jednego jedynego LG G3 z dokupioną gwarancją za chyba 1400zł o ile mnie pamięć nie myli ale, ja się pytałem głównie o sklepy typu okeygsm.pl, bestcena.pl, mobilecity.pl, deluxury.pl, eukasa.pl, zomax.pl, outletgsm.pl, cyfrowe.pl. Czy z takich sklepów internetowych są telefony refabrykowane z chin czy z gdzieś tam czy faktycznie nowe w takich cenach? Bo fakt One M9, G4, S6, Z5 to mogę znaleźć do tej ceny i kusi :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...